SESTAVA KOLA - 2.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Datum kola: 27.08.2022

0

V druhém kole bylo k vidění dohromady 37 gólů! V 5 zápasech se radovali domácí, ve dvou případech odjeli s 3 body hosté, remíza se neurodila ani jedna. I zde se nám do sestavy kola vešli hlavně záložníci a útočníci, takže se předem omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-4-3 dali na jinou pozici než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Ondřej Pressl - Předvedl několik skvělých zákroků. V druhém poločase se Strážov srdnatě bránil tlaku Blovic a domácí gólman zlikvidoval několik nebezpečných šancí soupeře.

OBRANA:

David Kolář - Podal stejně kvalitní výkon jako před týdnem. Výborně dostupoval hráče, dařilo se mu v soubojích a pomohl udržet čisté konto.

Tomáš Jůda - Opět patřil mezi nejlepší hráče Horažďovic. Na hřišti osobnost a lídr, který nevypustí jediný souboj.

Tomáš Linhart - Dříč a tahoun týmu, naprosto ovládl střed zálohy, vyhrál řadu soubojů a rozdával přesně přihrávky. Určitě by si poradil i v obraně.

ZÁLOHA:

Šimon Fremund - Po týdnu opět v sestavě, znovu jeden z nejlepších na hřišti, mladý a dravý záložník, který v prvním poločase vymetl šibenici.

Tomáš Jandečka - Rozstřílel se proti Klatovům, autor 4 branek! Famózní výkon.

Jan Brabec - Dvěma zásahy přispěl k vítězství Chotěšova 5-0. Velmi kreativní hráč, který se neustále snažil hledat spoluhráče nebo zakončovat sám.

Petr Hodl - 2 góly stihl za 29 minut a jeho Bolešiny zvítězily ve Štěnovicích. Ze záložní řady byl jednoznačně nejlepší.

ÚTOK:

Jiří Kutil - Dal 1 gól a na 1 přihrál, velmi bojovný výkon a celý zápas o sobě dával vědět.

Ondřej Havlíček - 27 minut mu stačilo na hattrick a v 54. minutě přidal čtvrtou branku, v zápase proti Losiné podal bezchybný výkon.

Robin Milota - Naskočil do zápasu až v druhém poločase, stihl vstřelit 2 pěkné góly a mohl přidat ještě další.

Hlasovat pro hráče můžete od 29.08.2022 19:43 do 31.08.2022 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)