SESTAVA KOLA - 22.kolo Divize A, 2014-2015

Datum kola: 19.04.2015

0

Nejlepší jedenáctce šéfuje pětigólový Páleník...

Uběhl týden a je tu další nejlepší sestava uplynulého kola!

Do branky se dostal Jakub Šmitmajer z Milevska. Jeho bezchybný výkon venku v Chebu znamenal pro hosty první tříbodový zisk z hřišť soupeřů v této sezóně. V závěru zápasu se navíc blýskl krásným zákrokem, kdy vyškrábl balón z přímého kopu, který mířil přímo do šibenice. Připsal si čisté konto.

V obraně ho doplňuje týmový kolega Ondřej Kosobud, jenž utkání v Chebu rozhodl jediným gólem v 82. minutě, když se prosadil po rohovém kopu. Spolehlivě bránil po celý zápas. Dalším členem defenzivy je Milan Brož z Čížové. Tento stoper na hřišti dominoval, soupeře po většinu utkání nepustil do žádné větší šance. Odměnou mu bylo čisté konto a výhra nad silným Roudným. Tachovský Lukáš Tušl sice se svým týmem jeden gól obdržel, také ale jeden vstřelil. Na kraji obrany byl velmi aktivní i směrem dopředu, především v prvním poločase, který skončil 0:3 pro Tachov. Ilja Zítka, hrající za Hořovicko, pomohl jednou brankou k vítězství nad Táborskem v poměru 4:0, pro hostující celek to byla navíc nejvyšší prohra v sezóně.

Do zálohy sestavy kola se dostal Lukáš Hrabák z Aritmy Praha. Dominoval ve středu pole a jedním gólem se podílel na těsném vítězství 3:2 nad Klatovy. Dalším členem zálohy je Tomáš Hora z Čížové. Byl velmi aktivní a pomohl "vymazat" veterána Otepku hrajícího za Malšany. Postaral se navíc o jediný gól utkání, po faulu na něj byla zahrávána a proměněna penalta. Lukáš Hudec, stejně jako jeho jmenovec a kolega Tušl, vstřelil jeden gól v utkání Doubravky s Tachovem.

V útoku nešlo přehlédnout duo ze Sušic Miroslav Vrhel - Petr Páleník. Oba se skvěle doplňovali a byli neustálým nebezpečím pro Mariánské Lázně. První jmenovaný si připsal 3 asistence, hvezdou zápasu byl ale Páleník. Ten vstřelil neuvěřitelných 5 gólů (!), hattrick si připsal už v prvním poločase. Navíc si připsal i jednu asistenci. Toto duo doplňuje tahoun Aritmy, Miroslav Müller. Ve víkendovém utkání si připsal jednu branku, především ale po celý zápas bojoval a vytvářel šance pro své spoluhráče.

Nyní je to na Vás, naši milí čtenáři, které fotbalisty vyberete jako tři nejlepší hráče uplynulého kola. S vítězem ankety pak bude zveřejněn rozhovor. Proto tedy hlasujte a určete si, koho máme vyzpovídat!

Hlasovat pro hráče můžete od 20.04.2015 12:00 do 21.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)