SESTAVA KOLA - 7.kolo Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2015-2016

Datum kola: 04.10.2015

0

Uplynulé sedmé kolo okresního přeboru nám přineslo řadu parádních branek, výtečných zákroků a kvalitních výkonů. Vybrali jsme jedenáct tvůrců těch okamžiků, které byly pro vývoj zápasu důležité. Pro jednotlivé hráče můžete hlasovat až do středečního poledne!

Zdeněk Novotný - brankář Staňkova, který v zápase s Popelínem, zlikvidoval penaltu soupeře a celý zápas byl oporou mužstva.

Tomáš Houska - řečický hráč, který v zápase s Číměří na domácí půdě přidal dvě branky do gólového mlýna

Jiří Píša - hráč Dešné, který v zápase se Strmilovem hodně pomohl především svými zkušenostmi, které vnesl na hřiště a Dešná tak bere cenný bod.

Petr Přílepek - v zápase proti Suchdolu rozhodl svou brankou v 90. minutě o bodovém přídělu pro Stráž.

David Adamec - i když jeho mužstvo prohrálo s lídrem ze Slavonic, byl oporou po celý zápas.

Vladimír Hadač - rozhodl jedinnou brankou v utkání, a Stará Hlína tak odváží všechny body ze Starého Hobzí.

Milan Balík - hráč Slavonic, který v zápase se Studenou hrál vyjímečný zápas, čímž podtrhl bodový zisk pro domácí mužstvo, které jede suveréně okresním přeborem.

Roman Poborský - kapitán Novosedel, bojoval v zápase s Klikovem a v 50. minutě dával gól a zvyšoval na 2:0 pro domácí.

Lumír Křižka - záložník Slavonic, rozhodl dvěma góly o důležité tři body s těžkým soupeřem.

Luboš Nečeda - hráč Strmilova, který v 88. minutě zachránil důležitou remízu s Dešnou.

Josef Fleischman - pomohl Staňkovu dvěma góly k výhře nad Popelínem.

Hlasovat pro hráče můžete od 05.10.2015 12:00 do 07.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)