Jan Hrbek
2026-2027
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Jiskra Třeboň |
| 2018-2019 | FK Stará Hlína |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 193 (ø 48,25) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | Třeboň B - D.Voda | 4:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 17:00 | Met. Tábor B - Třeboň B | 5:4 (1:3) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 15:00 | Třeboň B - Hrdějovice | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 13:00 | Chlum - Třeboň B | 1:3 (0:2) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 15:00 | Třeboň B - Ledenice | 4:2 (1:1) | 29 | 61 | 1 | 1 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | Borek - Třeboň B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 13:30 | Třeboň C - Staňkov | 6:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Plavsko - Třeboň C | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Třeboň C - Lomnice B | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 16:30 | Klikov - Třeboň C | 2:5 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 14 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 12 | 695 (ø 57,91) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 21 (ø 1,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,23) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 18 (ø 0,85) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,28) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 16 (ø 0,64) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 6 (ø 0,28) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 7 | 609 (ø 87,00) | 2 (ø 0,28) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 24 | 1968 (ø 82,00) | 4 (ø 0,16) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |




