Olomoucký | Krajský přebor
2023-2024
-
Mohelnice - Rapotín 100-0-0 % 1:2 (1:0) 05.08. 10:00 -
Litovel - Čechovice 100-0-0 % 1:5 (0:3) 05.08. 10:30 -
Určice - Lipová 75-25-0 % 1:3 (1:1) 05.08. 17:00 -
Postřelmov - Bělotín 100-0-0 % 0:0 (0:0) 30.08. 17:30 -
Medlov - Želatovice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 16.08. 17:30 -
Dolany - Zábřeh 100-0-0 % 1:4 (1:1) 30.08. 17:00 -
Konice - Bohuňovice 75-25-0 % 0:2 (0:0) 06.08. 17:00 -
Brodek - Velké Losiny 100-0-0 % 3:0 (2:0) 16.08. 17:30
-
Želatovice - Litovel 100-0-0 % 5:0 (2:0) 12.08. 17:00 -
Rapotín - Brodek 100-0-0 % 5:2 (1:1) 12.08. 17:00 -
Bohuňovice - Zábřeh 100-0-0 % 1:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Lipová - Dolany 100-0-0 % 0:2 (0:2) 13.08. 17:00 -
Konice - Medlov 50-50-0 % 1:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Velké Losiny - Postřelmov 100-0-0 % 2:1 (2:0) 13.08. 17:00 -
Čechovice - Mohelnice 50-50-0 % 1:1 (1:1) 13.08. 17:00 -
Bělotín - Určice 50-0-50 % 2:0 (1:0) 12.08. 17:00
-
Litovel - Konice 80-20-0 % 0:2 (0:0) 19.08. 10:30 -
Postřelmov - Rapotín 60-0-40 % 1:3 (0:3) 19.08. 14:00 -
Mohelnice - Želatovice 60-20-20 % 2:2 (1:1) 19.08. 16:30 -
Určice - Velké Losiny 20-0-80 % 3:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Zábřeh - Lipová 100-0-0 % 5:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Brodek - Čechovice 60-0-40 % 0:3 (0:1) 20.08. 16:30 -
Dolany - Bělotín 80-20-0 % 2:2 (2:0) 20.08. 16:30 -
Medlov - Bohuňovice 100-0-0 % 3:2 (1:1) 20.08. 16:30
-
Rapotín - Určice 83-0-17 % 3:1 (0:1) 26.08. 16:30 -
Želatovice - Brodek 83-0-17 % 2:2 (2:0) 27.08. 16:30 -
Velké Losiny - Dolany 66-17-17 % 3:5 (1:3) 26.08. 16:30 -
Konice - Mohelnice 100-0-0 % 1:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Bohuňovice - Lipová 83-0-17 % 3:0 (1:0) 27.08. 16:30 -
Medlov - Litovel 100-0-0 % 7:0 (3:0) 27.08. 16:30 -
Bělotín - Zábřeh 17-0-83 % 4:1 (2:1) 26.08. 16:30 -
Čechovice - Postřelmov 100-0-0 % 3:1 (1:0) 27.08. 16:30
-
Litovel - Bohuňovice 40-0-60 % 1:0 (1:0) 02.09. 10:30 -
Postřelmov - Želatovice 100-0-0 % 1:3 (1:2) 03.09. 13:30 -
Mohelnice - Medlov 0-0-100 % 1:2 (1:1) 02.09. 16:00 -
Určice - Čechovice 60-0-40 % 0:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Zábřeh - Velké Losiny 80-20-0 % 1:2 (0:0) 03.09. 16:00 -
Dolany - Rapotín 40-0-60 % 1:0 (1:0) 03.09. 16:00 -
Brodek - Konice 80-0-20 % 1:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Lipová - Bělotín 60-0-40 % 0:2 (0:1) 03.09. 16:00
-
Litovel - Mohelnice 25-0-75 % 0:2 (0:1) 09.09. 10:30 -
Želatovice - Určice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 09.09. 16:00 -
Rapotín - Zábřeh 75-0-25 % 4:0 (1:0) 09.09. 16:00 -
Medlov - Brodek 100-0-0 % 1:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Bohuňovice - Bělotín 75-0-25 % 1:2 (1:0) 10.09. 16:00 -
Konice - Postřelmov 100-0-0 % 2:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Velké Losiny - Lipová 75-0-25 % 1:0 (1:0) 10.09. 16:00 -
Čechovice - Dolany 75-0-25 % 3:0 (1:0) 10.09. 16:00
-
Postřelmov - Medlov 0-0-100 % 0:1 (0:1) 16.09. 13:00 -
Mohelnice - Bohuňovice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Zábřeh - Čechovice 0-0-100 % 0:2 (0:1) 17.09. 15:30 -
Bělotín - Velké Losiny 100-0-0 % 2:0 (2:0) 16.09. 15:30 -
Určice - Konice 100-0-0 % 1:5 (0:1) 16.09. 15:30 -
Lipová - Rapotín 0-0-100 % 2:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Brodek - Litovel 67-0-33 % 4:1 (1:1) 17.09. 15:30 -
Dolany - Želatovice 67-33-0 % 3:1 (1:1) 17.09. 15:30
-
Litovel - Postřelmov 67-0-33 % 0:0 (0:0) 23.09. 10:30 -
Mohelnice - Brodek 67-33-0 % 5:3 (4:3) 23.09. 15:30 -
Želatovice - Zábřeh 100-0-0 % 3:1 (2:1) 23.09. 15:30 -
Rapotín - Bělotín 100-0-0 % 2:6 (1:4) 23.09. 15:30 -
Medlov - Určice 100-0-0 % 5:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Bohuňovice - Velké Losiny 100-0-0 % 1:2 (0:0) 24.09. 15:30 -
Konice - Dolany 67-0-33 % 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Čechovice - Lipová 100-0-0 % 0:3 (0:1) 24.09. 15:30
-
Čechovice - Medlov 50-0-50 % 0:6 (0:3) 28.09. 16:00 -
Zábřeh - Určice 100-0-0 % 4:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Bělotín - Brodek 0-0-0 % 4:1 (3:0) 27.09. 16:00 -
Velké Losiny - Mohelnice 100-0-0 % 1:2 (1:2) 28.09. 16:00 -
Postřelmov - Lipová 0-50-50 % 1:2 (0:1) 28.09. 16:00 -
Želatovice - Konice 100-0-0 % 4:0 (3:0) 28.09. 16:00 -
Rapotín - Litovel 100-0-0 % 4:0 (0:0) 28.09. 16:00 -
Dolany - Bohuňovice 100-0-0 % 3:1 (0:1) 28.09. 16:00
-
Postřelmov - Mohelnice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 01.10. 12:30 -
Bělotín - Čechovice 100-0-0 % 4:2 (2:1) 30.09. 15:00 -
Zábřeh - Konice 100-0-0 % 1:1 (0:1) 01.10. 15:00 -
Určice - Litovel 100-0-0 % 1:2 (0:2) 30.09. 15:00 -
Dolany - Medlov 0-0-100 % 0:4 (0:2) 01.10. 15:00 -
Lipová - Želatovice 50-50-0 % 1:1 (1:0) 01.10. 15:00 -
Brodek - Bohuňovice 100-0-0 % 5:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Velké Losiny - Rapotín 50-0-50 % 1:2 (0:0) 01.10. 15:00
-
Litovel - Dolany 33-0-67 % 3:1 (1:0) 07.10. 10:30 -
Mohelnice - Určice 100-0-0 % 3:1 (2:1) 07.10. 15:00 -
Želatovice - Bělotín 0-33-67 % 1:1 (0:0) 07.10. 15:00 -
Medlov - Zábřeh 100-0-0 % 4:0 (3:0) 08.10. 15:00 -
Bohuňovice - Rapotín 0-0-100 % 3:6 (2:3) 08.10. 15:00 -
Konice - Lipová 67-33-0 % 1:3 (0:0) 08.10. 15:00 -
Brodek - Postřelmov 100-0-0 % 5:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Čechovice - Velké Losiny 67-0-33 % 1:2 (0:1) 08.10. 15:00
-
Postřelmov - Bohuňovice 75-25-0 % 1:0 (1:0) 14.10. 12:30 -
Velké Losiny - Želatovice 75-0-25 % 0:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Rapotín - Čechovice 100-0-0 % 2:1 (0:1) 14.10. 15:00 -
Dolany - Mohelnice 25-0-75 % 2:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Bělotín - Konice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Lipová - Medlov 0-0-100 % 0:4 (0:3) 15.10. 15:00 -
Zábřeh - Litovel 75-25-0 % 3:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Určice - Brodek 25-0-75 % 2:1 (1:1) 14.10. 15:00
-
Litovel - Lipová 40-40-20 % 1:4 (0:2) 21.10. 10:30 -
Určice - Postřelmov 40-20-40 % 1:1 (1:1) 21.10. 14:30 -
Mohelnice - Zábřeh 60-20-20 % 1:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Želatovice - Rapotín 20-0-80 % 4:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Medlov - Bělotín 60-20-20 % 3:1 (2:0) 22.10. 14:30 -
Brodek - Dolany 80-0-20 % 5:2 (3:1) 22.10. 14:30 -
Konice - Velké Losiny 50-0-50 % 0:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Bohuňovice - Čechovice 20-40-40 % 3:2 (2:0) 22.10. 14:30
-
Rapotín - Konice 100-0-0 % 3:3 (3:1) 28.10. 14:30 -
Dolany - Postřelmov 100-0-0 % 1:3 (1:2) 29.10. 14:30 -
Velké Losiny - Medlov 0-0-100 % 1:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Bělotín - Litovel 100-0-0 % 3:1 (3:1) 28.10. 14:30 -
Lipová - Mohelnice 75-25-0 % 3:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Určice - Bohuňovice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Zábřeh - Brodek 75-0-25 % 1:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Čechovice - Želatovice 25-0-75 % 2:6 (1:2) 29.10. 14:30
-
Litovel - Velké Losiny 100-0-0 % 0:2 (0:0) 04.11. 10:30 -
Postřelmov - Zábřeh 100-0-0 % 1:0 (0:0) 04.11. 11:30 -
Mohelnice - Bělotín 50-0-50 % 2:3 (0:1) 04.11. 14:00 -
Určice - Dolany 75-0-25 % 0:5 (0:2) 11.11. 14:00 -
Brodek - Lipová 50-50-0 % 0:3 (0:1) 04.11. 14:00 -
Konice - Čechovice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Želatovice - Bohuňovice 100-0-0 % 1:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Medlov - Rapotín 100-0-0 % 4:2 (1:0) 04.11. 14:00
-
Bělotín - Postřelmov 40-20-40 % 2:1 (0:0) 09.03. 14:30 -
Bohuňovice - Konice 50-17-33 % 1:3 (1:1) 10.03. 14:30 -
Lipová - Určice 83-0-17 % 2:0 (1:0) 10.03. 14:30 -
Želatovice - Medlov 20-60-20 % 0:5 (0:3) 09.03. 14:30 -
Velké Losiny - Brodek 67-33-0 % 5:1 (1:0) 10.03. 15:30 -
Rapotín - Mohelnice 60-0-40 % 1:2 (1:0) 09.03. 13:00 -
Čechovice - Litovel 50-0-50 % 4:1 (4:1) 10.03. 14:30 -
Zábřeh - Dolany 100-0-0 % 1:2 (1:0) 10.03. 14:30
-
Zábřeh - Bohuňovice 100-0-0 % 1:1 (0:0) 17.03. 15:00 -
Určice - Bělotín 0-20-80 % 1:2 (0:2) 16.03. 15:00 -
Mohelnice - Čechovice 80-0-20 % 2:4 (2:2) 16.03. 13:00 -
Litovel - Želatovice 40-20-40 % 1:1 (0:1) 16.03. 10:30 -
Postřelmov - Velké Losiny 40-20-40 % 4:0 (2:0) 16.03. 15:00 -
Dolany - Lipová 60-40-0 % 2:1 (2:1) 17.03. 15:00 -
Medlov - Konice 80-0-20 % 2:2 (2:2) 17.03. 15:00 -
Brodek - Rapotín 40-0-60 % 4:0 (2:0) 17.03. 15:00
-
Bělotín - Dolany 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Lipová - Zábřeh 0-0-0 % 24.03. 15:00 -
Bohuňovice - Medlov 0-0-0 % 24.03. 15:00 -
Konice - Litovel 0-0-0 % 24.03. 15:00 -
Želatovice - Mohelnice 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Velké Losiny - Určice 0-0-0 % 24.03. 15:30 -
Rapotín - Postřelmov 0-0-0 % 23.03. 15:00 -
Čechovice - Brodek 0-0-0 % 23.03. 15:00
-
Zábřeh - Bělotín -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Určice - Rapotín -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Litovel - Medlov -:- (-:-) 30.03. 10:30 -
Mohelnice - Konice -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Postřelmov - Čechovice -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Dolany - Velké Losiny -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Lipová - Bohuňovice -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Brodek - Želatovice -:- (-:-) 31.03. 15:00
-
Bělotín - Lipová -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Konice - Brodek -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Bohuňovice - Litovel -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Medlov - Mohelnice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Želatovice - Postřelmov -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Rapotín - Dolany -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Velké Losiny - Zábřeh -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Čechovice - Určice -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Zábřeh - Rapotín -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Určice - Želatovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Mohelnice - Litovel -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Postřelmov - Konice -:- (-:-) 13.04. 12:30 -
Dolany - Čechovice -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Lipová - Velké Losiny -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Bělotín - Bohuňovice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Brodek - Medlov -:- (-:-) 14.04. 15:30
-
Konice - Určice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Želatovice - Dolany -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Medlov - Postřelmov -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Velké Losiny - Bělotín -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Rapotín - Lipová -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Bohuňovice - Mohelnice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Litovel - Brodek -:- (-:-) 20.04. 10:30 -
Čechovice - Zábřeh -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Zábřeh - Želatovice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Určice - Medlov -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Postřelmov - Litovel -:- (-:-) 27.04. 13:00 -
Velké Losiny - Bohuňovice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Dolany - Konice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Lipová - Čechovice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Brodek - Mohelnice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Bělotín - Rapotín -:- (-:-) 27.04. 16:00
-
Konice - Zábřeh -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Medlov - Dolany -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Želatovice - Lipová -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Bohuňovice - Brodek -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Rapotín - Velké Losiny -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Mohelnice - Postřelmov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Litovel - Určice -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Čechovice - Bělotín -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
Zábřeh - Medlov -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Určice - Mohelnice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Postřelmov - Brodek -:- (-:-) 11.05. 13:30 -
Rapotín - Bohuňovice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Velké Losiny - Čechovice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Dolany - Litovel -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Lipová - Konice -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Bělotín - Želatovice -:- (-:-) 11.05. 16:30
-
Brodek - Určice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Konice - Bělotín -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Želatovice - Velké Losiny -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Medlov - Lipová -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Bohuňovice - Postřelmov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Mohelnice - Dolany -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Litovel - Zábřeh -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
Čechovice - Rapotín -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Čechovice - Bohuňovice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Zábřeh - Mohelnice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Postřelmov - Určice -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Rapotín - Želatovice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Velké Losiny - Konice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Dolany - Brodek -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Lipová - Litovel -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Bělotín - Medlov -:- (-:-) 25.05. 17:00
-
Brodek - Zábřeh -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Konice - Rapotín -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Medlov - Velké Losiny -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Želatovice - Čechovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Bohuňovice - Určice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Postřelmov - Dolany -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Mohelnice - Lipová -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Litovel - Bělotín -:- (-:-) 01.06. 10:30
-
Zábřeh - Postřelmov -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Čechovice - Konice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Rapotín - Medlov -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Bohuňovice - Želatovice -:- (-:-) 01.05. 16:30 -
Dolany - Určice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Velké Losiny - Litovel -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Lipová - Brodek -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Bělotín - Mohelnice -:- (-:-) 08.06. 17:00
-
Brodek - Bělotín -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Lipová - Postřelmov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Konice - Želatovice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Medlov - Čechovice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Bohuňovice - Dolany -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Určice - Zábřeh -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Litovel - Rapotín -:- (-:-) 15.06. 10:30 -
Mohelnice - Velké Losiny -:- (-:-) 15.06. 17:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Medlov | 17 | 58:12 | 47 |
2 | TJ Sokol Bělotín | 17 | 44:18 | 42 |
3 | FC Želatovice | 17 | 39:23 | 32 |
4 | SK Lipová | 17 | 27:26 | 28 |
5 | TJ Jiskra Rapotín | 17 | 39:36 | 28 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jiří Ševčík | 20 |
2 | Patrik Kasal | 20 |
3 | Tomáš Čtvrtníček | 16 |
4 | Aleš Foukal | 15 |
5 | Šimon Michalik | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Josef Paulovič | 65 | 51,2% | 0 |
2 | Karel Chovánek | 59 | 52,7% | 0 |
3 | Radim Mudrik | 52 | 59,8% | 0 |
4 | Jiří Klik | 22 | 50,0% | 0 |
5 | Venca Likeš | 17 | 42,5% | 0 |
Nejnovější události
J. Paulovič 12:15 15.3.2024 Tip: výhra domácích Zábřeh J. Paulovič 12:15 15.3.2024 Tip: výhra hostů Bělotín J. Paulovič 12:15 15.3.2024 Tip: výhra domácích Mohelnice J. Paulovič 12:15 15.3.2024 Tip: remíza Litovel - Želatovice J. Paulovič 12:15 15.3.2024 Tip: výhra hostů Velké Losiny