Rozhovory s hráči kola Vysočina | Pelhřimov | IV. třída

Rozhovor

Fotbal v Hněvkovicích je pro mě srdcovou záležitostí, říká střelec týmu Radek Anděl

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 06.11.2015 09:43 0

Posledním podzimním vítězem ankety o Hráče kola se stal Radek Anděl (26), sniper Hněvkovic. Radek v této sezóně láduje ostrými, do sítě soupeřů se na podzim trefil 11 krát, což z něj dělá jednoho z nejlepších střelců soutěže. Rodák z Humpolce pracuje v pivovaru Bernard a občas dělá řidiče pro převozní sanitku. Radek se kromě fotbalu nebrání ani jiným sportům. V zimě se rád projede na snowboardu, celoročně miluje gaučink. Jeho oblíbený fotbalový tým je podle jeho slov jasný, jsou to Hněvkovice.

Rozhovor

Atmosféra v derby s Horní Cerekví byla vynikající, našim fanouškům patří poděkování, říká nadšeně Lukáš Červený z Horní Vsi

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 29.10.2015 22:54 0

Anketa o Hráče kola IV. třídy Pelhřimovska má stejného vítěze jako před týdnem. Nejvíce hlasů opět přišlo Lukáši Červenému, který válí v dresu Horní Vsi. V minulém rozhovoru Lukáš prozradil, že se moc těší na atraktivní derby s béčkem Horní Cerekve. Právě za zápas proti Horní Cerekvi se Lukáš podruhé v řadě stal Hráčem kola. Jaká byla atmosféra v derby, jaká je parta v kabině Horní Vsi a mnoho dalších zajímavostí se dozvíte po přečtení následujícího rozhovoru.

Rozhovor

Na derby s Horní Cerekví se moc těším a určitě nejsem sám, říká Lukáš Červený z Horní Vsi

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 23.10.2015 15:29 0

Hráčem 9. kola IV. třídy Pelhřimovska se stal Lukáš Červený, záložník Horní Vsi. Tomu jeho věrní fanoušci poslali rekordní počet hlasů. Lukáše kromě fotbalu baví kolo a v zimě lyže. Jeho fotbalovým vzorem je Wayne Rooney a Marco Reus. Co dalšího na sebe Lukáš Červený prozradil, se dozvíte po přečtení následujícího rozhovoru.

Rozhovor

S Horní Vsí jsme spíše dva body ztratili než jeden získali, je přesvědčený Martin Vondra z Hněvkovic

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 15.10.2015 23:21 0

Pořekadlo o tom, že dvakrát člověk nevstoupí do stejné řeky, pro Martina Vondru (28) určitě neplatí. Alespoň tedy co se týče výher v anketě o Hráče kola. Hněvkovický stoper naší anketu ovládl podruhé, když poprvé se mu to povedlo v minulé sezóně. Kapitán Hněvkovic si vysloužil přízeň fanoušků za svůj výkon v zápase proti Horní Vsi, ze kterého si hněvkovičtí odnesli bod za remízu 1:1. Martin má kromě fotbalu v oblibě i další sporty - v létě kolo, přes zimu pak především hokej a lyže.

Rozhovor

Mým fotbalovým vzorem byl vždy můj taťka, jsem rád, že jsem si s ním mohl zahrát v jednom týmu, říká Martin Brada z Horní Vsi

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 08.10.2015 23:38 0

Hlasování o hráče 7. kola IV. třídy Pelhřimovska ovládl Martin Brada (16), záložník Horní Vsi. Benjamínek týmu svými dobrými výkony přispívá k hernímu růstu hornoveského mančaftu, který v průběhu letošní sezóny zatím neztratil ani bod. Martin Brada je studentem pelhřimovského gymnázia, ve volném čase rád hraje tenis nebo se chodí bavit s přáteli. V neposlední řadě je také velkým příznivcem Slavie Praha a Arsenalu. Co dalšího na sebe Martin Brada prozradil se dočtete v tomto rozhovoru.

Rozhovor

Bodů jsme mohli mít více, ale jinak jsme spokojení, ohlíží se za prvními koly IV. třídy Pelhřimovska Tomáš Pinkas, hráč Horní Cerekve B

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 26.09.2015 01:45 0

Hráči B týmu Horní Cerekve zatím ovládají naší rubriku Hráč kola. Nejinak tomu bylo i tentokrát. V 5. kole IV. třídy se na pomyslný vrchol dostal Tomáš Pinkas (26), který žije v Hříběcí, což je malá vesnička u Horní Cerekve a pracuje v Humpoleckých strojírnách. 

Rozhovor

Vyhrávat nás stále baví, říká fotbalový "důchodce" Pavel Žáček, který s týmem A.F.C. Humpolec válí ve IV. třídě Pelhřimovska

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 19.09.2015 01:34 0

Hráčem 4. kola IV. třídy Pelhřimovska se stal Pavel Žáček, který obléká dres lídra soutěže, týmu A.F.C. Humpolec. Zkušený útočník zazářil v derby zápase proti sousedním Hněvkovicím, když hattrickem nasměroval svůj tým k hladkému vítězství. Tento počin neunikl čtenářům portálu fotbalunas.cz, kteří 42 letého fotbalistu dostali na pomyslný vrchol. Pavel Žáček je od narození Humpolák jak poleno. V létě je nejradši lovcem s ploutvemi a šnorchlem, v zimě rád brázdí horské svahy na prkýnku, ale po celý rok je hlavně fotbalistou, přes to prý nejede vlak.

Rozhovor

Velký fanda Baníku Ostrava a milovník motorek, to je Tomáš Podařil z Horní Cerekve

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 10.09.2015 22:22 0

Pouze fotbalisté z Horní Cerekve zatím vítězí v anketě o hráče kola IV. třídy Pelhřimovska. V úvodním kole hlasování fanoušků ovládl Jakub Havel a teď ho napodobil spoluhráč z týmu, Tomáš Podařil (na fotce vlevo). 35 letý fotbalista, hornocerekvický patriot, jehož velkou láskou je kromě přítelkyně i ostravský Baník, získal 47% hlasů za zápas proti rezervnímu týmu Obrataně, ve kterém zkušený útočník vstřelil branku a prezentoval se aktivní hrou. Žádost o rozhovor Tomáš neodmítl, navíc byl v té době zrovna v dobrém rozpoložení, takže na otázky odpovídal vtipně a s nadsázkou. Nyní si jeho odpovědi můžete přečíst.

Rozhovor

Jakub Havel (Horní Cerekev): Mám rád horskou turistiku, někdy bych se rád podíval na Kavkaz

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 28.08.2015 14:26 0

Pendl z A mužstva Horní Cerekve, Jakub Havel, se stal vítězem ankety o Hráče kola IV. třídy Pelhřimovska. Jakub dal dva góly a byl rozdílovým hráčem hornocerekvické rezervy v duelu proti B týmu Žirova. Jakubovi je 25 let, vystudoval filozofickou fakultu v oboru historie. Momentálně však pracuje zcela mimo obor, a to ve firmě Faurecia z Písku v oblasti kvality. Mezi jeho zájmy patří vesměs všechny sporty (hlavně ty s míčem), příroda, turistika (především horská), cestování, hudební akce (jakýkoliv typ undegroundu), rodina  a samozřejmě přítelkyně :).

Rozhovor

Jan Brázda: Každý zápas, který pro mne skončí bez zranění, je ten nejlepší

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 11.06.2015 23:38 0

Hráčem kola IV. třídy se stal bývalý volejbalista a současný golfista, Jan Brázda. 40-letý střední záložník Hněvkovic nastřílel Žirovu hattrick, přesto však Hněvkovice odjížděly domů s prázdnou. Jan pracuje ve firmě zabývající se logistikou a mezinárodní dopravou. Pochází z Pelhřimova a bydlí v Humpolci. Mezi jeho záliby patří především sportování. Nejčastěji hraje volejbal, basketbal, rád lyžuje a poslední léta je pro Jana sportovní jedničkou golf. Jak sám říká: "Je to pěkný sport, u kterého člověk zrelaxuje".

Rozhovor

Martin Vondra - ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , 2014-2015

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 04.06.2015 00:53 0

Hráčem 18. kola IV. třídy se stal Martin Vondra.

 

28-letý střední obránce TJ Sokolu Hněvkovice, který pochází jako většina spoluhráčů z nedalekého Humpolce. Momentálně tráví Martin většinu času studijně i pracovně v Praze.

 

Mezi jeho koníčky patří především sport. V létě především fotbal, běh a in-line brusle. V zimě raději lyžování, squash a plavání. Jak sám říká: "Nebráním se žádnému sportu. Uvidím, co tělo ještě dovolí".

 

Oblíbeným fotbalovým klubem, jak fotka napovídá, je AC Sparta Praha. Z tohoto klubu se později rekrutovali i oblíbení hráči. Vzhledem k tomu, že Martin začínal v brance, to byli hlavně brankáři Petr Kouba a Tomáš Poštulka.


Celkový počet článků: 11