Rozhovory s hráči kola Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B

Rozhovor

Jaroslav Vaníček - Proti Klamoši jsem mohl dát ještě aspoň 3 góly, ale Spejchy je zkušenější, tak jsem ho nechtěl naštvat

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 18.06.2016 13:54 0

 

 Jaroslav Vaníček se stal hráčem 27.kola. Když jsme Jaroslava požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

 

Začínal v RMSK Cidlina, poté za muže chvíli v Kosičkách a teď je po šesti letech v Nepolisech, kde i zůstane.

 

Rozhovor

Tomáš Havlíček - Budoucnost most neřeším, beru to tak, jak to přijde

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 04.06.2016 15:00 0

Tomáš Havlíček  je hráčem Kobylic, a když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl


S fotbalem začal v pěti 5 letech v Kobylích a hraje tam dodnes. Bude hrát v Kobylicích i dál, jestli s ním trenér bude počítat. :-)

Rozhovor

Petr Batelka - Levou nohu mám jenom proto, abych se měl o co opírat, když vykopávám pravou

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 29.05.2016 10:42 0

Hráčem 24.kola se stal Petr Batelka, který je gólmanem Hlušic.  Když jsme Petra požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

Po dvou letech hraní fotbalu v mladším dorostu, se postavil do brány. Od té doby se z brány nehnul, asi jednak proto, že gólmani zkrátka moc nejsou, nebo také proto, že to mají v rodině, jelikož jeho otec také velmi dlouho a dobře chytal za Hlušice. A doufá, že snad bude jednou tak dobrý jako on. Postupem času začal chytat i za muže B, a poté následoval i posun do mužů A. Sám říká, že uvidí, kam až se s fotbalem dostane.  

Rozhovor

Lukáš Zich - Když člověk umí rozdat, tak musí umět i přijmout

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 29.05.2016 13:22 0

Hráčem vloženého 28.kola se stal Lukáš Zich z Klamoše. Když jsme Lukáše požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl a docela se i rozpovídal.


Jeho fotbalová kariéra je zajímavá, protože předtím fotbal nikde soutěžně nehrál. Maximálně s klukama na vesnici, a pár zápasů v Žíželicích, ale samozřejmě bez registračky načerno. Až teď, po jedenácti letech, jak se založil v Klamoši fotbal, začal znovu hrát.

Rozhovor

Dominik Bureš - Třeba si trenér přečte rozhovor a posune mě do zálohy

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 20.05.2016 11:32 0

 

 

 

Hráčem 22.kola se stal Dominik Bureš z Myštěvse. Když jsme Dominika požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

 

Začínal v Červeněvsi v mladších i starších žácích a i začátek dorostu. Poté co se dorost v Červeněvsi už nedal dohromady, šel na střídavý start do Myštěvse, poté přišlo hostování a nakonec přestup. V Myštěvsi je naprosto spokojený.

 

 

Rozhovor

Ondřej Kučera - Myslím si, že tělo si dát umím, i když zkušenější hráči mi říkají pravý opak

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 16.05.2016 18:18 0

Hráčem 22.kola se stal Ondřej Kučera z Klamoše. Když jsme Ondru požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.

 

S fotbalem začínal v Novém Městě. Poté měl chvilku pauzu a hrál v Chlumci nad Cidlinou za starší žáky, potom měl zase pauzu a vrátil se do Nového Města. Tam odehrál několik zápasů za muže. A opět přišla delší pauza asi tři roky. Potom se založil tým v Klamoši a zde bude hrát tak dlouho, jak jen to půjde :)

Rozhovor

Martin Šafařík - Dříve jsem býval spíše kliďas, ale nyní se mi zdá, že jsem stále častěji výbušnější.

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 06.05.2016 00:10 0

Hráčem 21.kola IV.B. třídy se stal Martin Šafařík, který je gólmanem klubu FK Lužec nad Cidlinou. Martin držel celý zápas naděje svého týmu na dobrý výsledek. Za svá záda propustil pouze jedinou střelu Převýšova a to i přes to, že měl Převýšov celý zápas trvalou převahu.  

 


S fotbalem začal v Lužci. V devíti letech šel na hostování do RMSK Cidliny. A od minulé sezóny hraje opět za Lužec.

 

Rozhovor

Jan Beránek - Baví mě to v Hlušicích. Skvělí trenéři, fanoušci, spoluhráči, prostě to, co v klubu hledáte

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 28.04.2016 23:50 0

Hráčem 20.kola se stal Jan Beránek z klubu SK Čechie Hlušice B. Honza podal neuvěřitelný výkon a to i přes to, že předtím o víkendu hrál jak za Áčko, tak i za dorost. Honza se stal v letošní sezoně hráčem kola podruhé. Když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl.Jeho kariéra začala v první třídě, když ho bratr dotáhnul k fotbalu. Začali chodit na tréninky a občas hráli i za dorost. Sice hráli třeba jen 8 minut, ale byl rád, že si zahrál. Poté se spojili s Lužcem a fotbal ho pod vedením nejmenovaného trenéra přestal bavit. Byl jen na pár zápasech, ale za ten jeden rok toho moc nenahrál. Následně se s bráchou vrátili do Hlušic, kde jim založili žáky. Byli tým, který se vždy držel uprostřed tabulky. Po žácích na ně čekal mladší dorost, kde se jim docela dařilo. Poté hráli tři roky Jičínské kadety a na jaře toho roku se jim podařilo vyhrát 10 zápasů z 12. Měsíc nebo dva, po jeho 16. narozeninách, si šel zahrát za Béčko do Lovčic, kde dokázali v desíti hráčích uhrát remízu. Trenérovi se jeho výkon líbil a tak hraje už pravidelně za béčko. S Dorostem hrají KS Dorostu.

 

Rozhovor

Jakub Fichtner - Chtěl bych se dostat do "A" týmu jako stabilní člen základní sestavy

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 22.04.2016 13:34 0

 

Hráčem 19.kola se stal Jakub Fichtner. Jakub vstřelil tři góly do sítě Lužce, takže jeho hattrick se stal základem první jarní výhry jeho týmu. . Když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl a zde si můžete přečíst jeho odpovědi…

 

 

 

Jakub v sedmi letech začínal v RMSK Cidlina, ve starších žácích přestoupil do Červeněvse. Minulou sezonu jsem měl ještě hostování v Myštěvsi.

 

Rozhovor

Dominik Václavík - Ke konci už jsme jen čekali, kdy rozhodčí pískne konec

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 16.04.2016 15:52 0

Hráčem 18.kola se stal Dominik Václavík z klubu SK Čechie Hlušice. Dominik vyčníval nad všemi hráči a odehrál vynikající zápas. Byl neustálou hrozbou pro obránce Myštěvse. Když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám ochotně vyhověl. Začal asi v sedmi letech právě zde v Hlušicích ve starších žácích, takže když ke konci zápasu hrál více jak minutu, byl to úspěch. :D. Jak šel čas tak se žáci spojili s žáky z Lužce nad Cidlinou, kde hrál asi rok a poté odešel do Nového Bydžova do Cidliny, kde prošel od starších elévů až po starší žáky a poté se vrátil zpět do Hlušic.  

 

Rozhovor

Stanislav Lochman - Jednou za sto let gól hlavou dám, ale určitě u toho nemířím

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 08.04.2016 12:37 0

Stanislav Lochman se stal hráče 17.kola IV.B. třídy. Když jsme ho požádali o rozhovor, tak nám ochotně vyhověl.

 


Začínal, kde jinde než v Převýšově, kam ho dotáhli jeho kamarádi. Potom hrál dva roky v Žíželicích. Ze Žíželic to zkusil v Chlumci nad Cidlinou, kde si ovšem poranil koleno a musel si dát na chvilku pauzu. Po zranění už chtěl už jenom rozdávat fotbalovou radost, a proto je zpátky v Převýšově.

Rozhovor

Milan Prokůpek - Brankář byl poslední post, který mi chyběl do mé "sbírky"

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 02.04.2016 09:38 0

Hráčem 16.kola IV.B. třídy se stal Milan Prokůpek, který je hráčem týmu FK Lužec. Milan nám ochotně odpověděl na pár otázek.


Od elévů začínal s fotbalem ve Skřivanech, kde úspěšně prošel všemi kategoriemi. Ve dvaceti letech odešel na hostování do Myštěvstěvse, a následně do Prasku. V Prasku hostování prodloužil a po roce se vrátil do Skřivan. Další  rok  se stěhoval kvůli práci, tak oznámil konec působení ve Skřivanech. V tu chvíli převzal kormidlo v Lužci trenér Láďa Šoltys, se kterým se dohodl, že když to čas dovolí, přijede klukům pomoct.

Rozhovor

Dan Sedláček - Do pole mě poslala "nuda" v brance

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 07.03.2016 23:58 0

Dan Sedláček je hráčem týmu SK Klamoš a na první místo ho dostalo1044 hlasů od jeho fanoušků. V pěti letech ho otec přivedl k fotbalu do Městce Králové, kde hrál v žácích. Ještě v žákovské kategorii odešel do vedlejšího Sokola Sloveč, kde působil tři roky, než si ho Městec stáhl zpět, a to zhruba ve 14 letech. Poté si v 17 letech odskočil na hostování do Bohemie Poděbrady. V té době se stěhovali s rodinnou do Klamoše, takže bylo na čase se rozhodnout kam teď. Takže přestoupil do Chlumce nad Cidlinou, kde hrál do 26 let. Po roční pauze oprášil kopačky a vrátil se do Městce Králové na roční hostování. No, a když založili fotbalový klub v Klamoši tak hraje tady za což je rád a moc ho to baví.

Rozhovor

Martin Spejchal - Na povídání s rozhodčím jsem odborník

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 14.11.2015 18:38 0

Martin Spejchal z Nepolis se stal hráčem posledního podzimního kola. když jsme Martina požádali o rozhovor, tak nám rád vyhověl, akurát nám odpověděl na pár otázek dost stručně. Martin vstřelil tři góly do sítě Kobylic. O víc vstřelených gólů ho připravila vlastní lehkovážnost v zakončení.

Rozhovor

Daniel Sedláček - Fanoušci jsou naším skutečným dvanáctým hráčem

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 01.11.2015 12:50 0

Hráčem 15.kola se stal Daniel Sedláček z Klamoše. Daniel vyhrál hráče kola již hned v prvním kole, takže tohle je jeho druhé podzimní vítězství. Daniel svou první brankou otáčel na 2:1 pro svůj tým. V závěru zápasu ještě završil demolici Lužce brankou na 6:1. Dana jsme pro Vás vyzpovídali a zde si můžete přečíst jeho odpovědi.

Rozhovor

Martin Šafařík - Každá vychytaná nula potěší

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 05.11.2015 22:37 0

Hráčem 13.kola se stal Martin Šafařík, který je gólmanem Lužce. Martin zlikvidoval minimálně tři jasné šance hráčů Myštěvse a i díky němu uhrál Lužec v Myštěvsi bezbrankovou remízu. Martina jsme pro Vás vyzpovídali a zde si s ním můžete přečíst rozhovor.

Rozhovor

Pavel Mareček - Určitě bych se nebál pískat mistrák

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 31.10.2015 00:01 0

Pavel Mareček z Převýšova se stal hráčem 12.kola. Pavel se v druhém poločase přesunul z pozice stopera do útoku a hned to bylo znát. Vstřelil gól, zařídil penaltu a vytvořil si docela dost šancí k zakončení. Pavla jsme pro Vás vyzpovídali a zde si můžete přečíst jeho odpovědi.

Rozhovor

Jan Vondruška - Má kariéra má již třicet let a je to Lužecká kariéra

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 22.10.2015 23:29 0

Hráčem 11.kola se stal Jan Vondruška z Lužce. Když jsme Honzu oslovili s žádostí o rozhovor, tak nám rád vyhověl. Pojďme si společně rozhovor s tímto hráčem Lužce přečíst...

Rozhovor

Pavel Mareček - Moc rád vzpomínám na trenéra Pavla Jičínského z Bukovky

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 09.10.2015 18:35 0

Pavel Mareček z Převýšova vyhrál naši anketu o hráče devátého kola. Pavel vstřelil první dvě branky svého týmu a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Naši žádost o rozhovor Pavel neodmítnul. Pojďme se společně na rozhovor s Pavlem podívat…

Rozhovor

Jan Beránek - Moje hlavní ambice je hrát za SK Čechie Hlušice A

Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B
Královéhradecký Hradec Králové 02.10.2015 09:20 0

Jan Beránek z Hlušic se stal hráčem osmého kola. Tento mladý obránce se již zabydlel v sestavě hlušického béčka a podává stabilně výborné výkony. Honzu jeho výkon opět vynesl do sestavy kola. Měl velký podíl na vítězství nad Převýšovem. Když jsme Jana oslovili se žádostí o rozhovor, tak vůbec nezaváhal a rád nám odpověděl na několik otázek.

 


Celkový počet článků: 30