ŠKARDA Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Žlutice - FC Cheb 1:4 (0:0) 09.09. 17:00 -
Lokomotiva KV - Toužim 1:3 (0:2) 09.09. 10:15 -
Tři Sekery - Dolní Žandov 5:2 (2:1) 02.09. 14:00 -
KV-Dvory - Chodov 1:1 (1:1) 26.08. 10:30 -
Fr.Lázně - Rychnov 5:1 (1:1) 12.08. 10:15 -
Nejdek - Chodov 3:5 (0:5) 24.09. 16:30 -
Lokomotiva KV - Nejdek 2:4 (1:3) 17.09. 10:15 -
Ostrov B - Březová B 1:3 (0:2) 11.09. 17:00 -
Chyše - Hvězda Cheb B 5:4 (1:2) 10.09. 17:00 -
Dolní Žandov - Plesná 3:1 (1:0) 03.09. 14:00 -
Hvězda Cheb B - Loket 2:2 (0:0) 05.06. 16:00 -
Lomnice - Hroznětín 2:3 (2:1) 04.06. 15:00 -
Lipová - Aš 3:0 (2:0) 15.05. 10:30 -
Nové Sedlo - Lokomotiva KV 8:1 (4:1) 14.05. 14:00 -
M. Lázně - Hranice 3:4 (2:2) 08.05. 14:00 -
Mar. Lázně B - Loket 3:5 (2:3) 07.05. 14:00 -
Pila - Loket 3:2 (3:1) 24.04. 17:00 -
Vintířov - Fr.Lázně 0:0 (0:0) 23.04. 17:00 -
Ostrov B - KV-Dvory 1:4 (0:1) 17.04. 17:00 -
Karlovy Vary B - Žlutice 5:0 (2:0) 17.04. 10:00 -
Hvězda Cheb B - Mar. Lázně B 0:2 (0:1) 10.04. 17:00 -
Křižovatka - Sokolov B 0:14 (0:8) 03.04. 10:30 -
Fr.Lázně - Hroznětín 3:2 (2:1) 02.04. 16:30 -
Lipová - Hazlov 2:0 (1:0) 27.03. 10:30 -
Rychnov - Kynšperk 2:0 (0:0) 26.03. 10:30 -
Král. Poříčí B - Bukovany 11:1 (4:1) 05.09. 15:00 -
Merklín - Březová B 4:1 (2:0) 21.08. 14:00 -
Kynšperk - Trstěnice 2:4 (0:2) 10.10. 10:15 -
Chyše - Habartov 2:1p. (1:0) 03.10. 10:30 -
Hrozňatov - Kraslice B 3:4 (1:3) 27.09. 10:30 -
Lipová - Křižovatka 8:1 (3:1) 20.09. 10:30 -
M. Lázně - Chodov B 2:5 (0:4) 13.09. 14:00 -
Skalná - Ostrov B 5:1 (3:1) 29.08. 13:30 -
Král. Poříčí B - Chyše 4:2 (1:1) 23.08. 14:00 -
Stará Role - Loket 4:3 (3:2) 08.11. 18:30 -
Krajková - FC Cheb B 0:2 (0:1) 27.10. 11:00 -
Vintířov - Merklín 5:2 (2:2) 25.10. 18:30 -
Merklín - Březová B 6:0 (3:0) 19.10. 15:30 -
Jindřichovice - Kynžvart 2:4 (2:2) 06.10. 12:30 -
Březová B - Kraslice 2:3 (2:1) 22.09. 10:15 -
Aš - Dolní Žandov 3:2p. (0:1) 15.09. 10:15 -
Drmoul - Rychnov 2:3p. (0:1) 08.09. 17:00 -
M. Lázně - Plesná 5:1 (3:0) 25.08. 10:15 -
Kraslice - Loket 4:1 (1:1) 24.08. 13:30 -
Ostrov B - Stará Role 5:1 (3:0) 18.08. 17:00 -
Skalná - Plesná 3:0 (2:0) 09.06. 10:30 -
Dolní Žandov - Pila 4:0 (2:0) 02.06. 14:00 -
Rychnov - Loket 3:4p. (2:2) 25.05. 10:30 -
Hranice - Skalná 0:4 (0:3) 18.05. 13:30 -
Habartov - Ostrov B 3:2p. (1:2) 11.05. 17:00