Přispíváte svými komentáři nebo posíláte fotky? Rozdáváme první odměny sezóny

0

Posíláte své tipy na zápasy nadcházejícího kola? Nebo jste k některému z utkání poslali fotky, hodnocení či reportáž? Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Pro aktivní uživatele fotbalunas.cz máme nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz a předplatného internetové televize Telly! Kdo bude odměněn za měsíc srpen? A ZÁROVEŇ NEZAPOMÍNEJTE! Ve hře jsou i fantastické ceny od Hisense - více ZDE.

 

MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ PRO UŽIVATELE ZASÍLAJÍCÍ OBSAH

Na tři kliknutí máte jako registrovaný uživatel na fotbalunas.cz možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu (více zde). A pozor! Máte šanci získat za svou aktivitu atraktivní odměnu od Telly - a to v podobě ročního předplatného internetové televize Telly! A pokud jste nevyhráli, můžete si předplatné pořídit se speciální kódem fotbalunas a 20% slevou.  

 

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

Platí jednoduché pravidlo, díky kterému svojí šanci na výhru můžete snadno znásobit. Fotogalerie nebo další obsah můžete poslat z libovolného množství zápasů, které se v daném měsíci hrají kdekoliv po celé ČR. Nemusíte se tak omezovat jen na zápasy vašeho týmu. A v jakých kategoriích se můžete zapojit do soutěže?

 

Kategorie č. 1)   Pošlete na fotbalunas.cz jako registrovaný uživatel fotogalerii k zápasu 

Kategorie č. 2)   Pošlete reportáž ze zápasu 

Kategorie č. 3)   Pošlete ohlas nebo video k zápasu + Kategorie č. 4) Ohodnoťte na fotbalunas.cz jednotlivé zápasy 

 

CENY

Za první a druhou kategorii z výše uvedených čtyř aktivit na fotbalunas.cz budeme za měsíc srpen, září a také za měsíc říjen ve spojení s listopadem (celkem tedy tři vyhlášení) vyhlašovat dva vylosované výherce předplatného Telly (jednoho z každé kategorie), kteří se daným způsobem v předmětném měsíci na fotbalunas.cz zapojí. Za třetí a čtvrtou kategorii to bude vždy jeden vylosovaný výherce dohromady, který se může těšit na voucher na odběr zboží od od Pivovary Lobkowicz. 

 

VÝHERCI ZA MĚSÍC SRPEN

Kategorie č. 1: VÁCLAV KAVAN (fotogalerie k zápasu

Kategorie č. 2:  PETR BEDNÁŘSKÝ (reportáž ze zápasu)

Kategorie č. 3:  JOSEF BEKERA (videosestřih utkání)

 

  

MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ S TIPOVAČKOU

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo v daném měsíci odešle bezchybný expert tip, se dostává do měsíčního slosování o voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz

 

 

A výhercem za srpen se stává: JIŘÍ KLIK.

 

Prosíme výherce, ať se nám ozvou z mailu, pod kterým jsou registrováni na webu fotbalunas.cz.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou