ŽEBŘÍČEK TOP 200 KANONÝRŮ SEZÓNY 2022/23: Kdo se stal nejlepším střelcem republiky?

0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků sezóny 2022/2023! Pravidelně detailně sledujeme dění od první ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít nejlepší střelce z celé republiky? Podívejte se, jak dopadlo srovnání kanonýrů napříč všemi soutěžemi!

 

Abychom mohli jednotlivé soutěže České republiky a jejich kanonýry vůbec porovnat, stanovili jsme koeficienty obtížnosti dle úrovně soutěží a podle nich přesné trefy fotbalistů přepočítali do celkového žebříčku kanonýrů.

 

KOEFICIENT:

1. liga 3,1

2. liga 2,5

ČFL, MSFL 2

Divize 1,6

KP 1,4

1.A 1,2

1.B 1,1

OP 0,9

III. třída 0,8

IV. třída 0,7

 

A jaké tedy je pořadí nejlepších střelců celého ročníku 2022/2023 od 1. do 200. místa? To naleznete přehledně v galerii!

 

Nejlepším střelcem ČR se stal Oleksandr Koval, který v I.B třídě za tým Mezinárodní Svaz Mládeže nasázel 60 branek, což mu při koeficientu soutěže vyneslo 66 bodů.

 

Stejně tak v galerii naleznete tabulku TOP 200 kanonýrů dle absolutního počtu nastřílených branek, bez úprav jednotlivými koeficienty.

 

V tomto ohledu byl králem Radek Korba z hradecké Olympie. Hráč se zkušenostmi z vyšších soutěží zůstal týmu věrný i poté, co hrál ve III. třídě. A radoval se za sezónu ze 76 gólů! Jen o branku za ním pak zůstal Jan Pavlík z Přeštic.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žebříček Zlých mužů sezóny

NEJTRESTANĚJŠÍ TÝMY SEZÓNY: Které celky obdržely nejvíce karet?

 

SMOLAŘ SEZÓNY - Vlastní góly

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou