ZLÝ MUŽ SEZÓNY 2022/23: Žebříček nejtrestanějších hráčů českého fotbalu

0

Koho rozhodčí v uplynulé sezóně nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od nejvyšší soutěže České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů českého fotbalu!

 

NEJTRESTANĚJŠÍ HRÁČI ROKU

JAK JSME SESTAVILI ŽEBŘÍČEK: Za obdrženou žlutou kartu byl hráči přiřazen jeden trestný bod, za červenou kartu pak body dva.

 

Nejhůře z tohoto hodnocení vyšli dva hráči. Radek Mašín, hrající za Bezdružice v OP Tachov, obdržel 24 trestných bodů za 16 žlutých karet a 4 červené. A díky bilanci 20 žlutých a 2 červených obhájil pozici na čele i bavorovský Dominik Folta! Ten se totiž dělil o první místo i loni, oproti minulé sezóně nyní přidal jednu žlutou kartu navíc. V první desítce z loňského roku zůstalo ještě jedno jméno, a to Matěj Hendrych (Soběchleby, 18 ŽK, 2 ČK).

 

Neskutečných šest červených karet nasbíral v ročníku Martin Lakó z Heřmanovy Hutě. Ten v Okresním přeboru Plzeň-sever přesto stihl nasázet 14 gólů. Je tak trochu s podivem, že chyběl jen v součtu jen v pěti kolech, ale komise na Plzni-severu byla často velmi schovívavá možná i proto, že rozhodčí v zápisech uváděli například jen "druhé napomenutí v zápase". Po následném vykoupení, když se nejednalo o surovou hru, se tedy mohl hříšník brzy vrátit zpět na hřiště, aby mohl svůj karetní apetit nasytit.

 

Nejvíce žlutých karet (21) viděl v sezóně Denis Egrt (Srbice).

 

 

Pořadí hříšníků najdete v galerii.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SMOLAŘ SEZÓNY - Vlastní góly


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou