Zápas plný obratů vyzněl pro Všeruby

Venku se hráčům Všerub zkrátka daří. S rezervou Žihle se sice pořádně natrápili, tři body ale získat dokázali. I díky dvěma trefám Rudolfa Heráka.

Reportáž

Kapitán März potvrdil výhru Nečtin nad rezervou Kaznějova

Nečtiny na domácí půdě nezaváhaly a po pohodlném vítězství nad Kaznějovem udržely třetí místo.

Reportáž

Úněšov se rozstřílel po přestávce

Bezgólová první půle favorita z Úněšova neznervózněla, po změně stran se už na hřišti děly věci, které Slavia očekávala.

Reportáž

Drtivé vítězství Mladotic, odnesla to Dolní Bělá

Jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, gól! Mladotice drtily, čtyřikrát skóroval Daniel Urban.

Reportáž

Střídající Bízek vystřelil Křelovicím výhru

Deset minut pobytu na hřišti stačilo křelovickému Bízkovi, aby rozhodl vyrovnaný duel domácí Jiskry a Bezvěrova.

Reportáž

Schejbal hlavní postavou duelu Zbůchu a Ledců

Dva góly a červená karta v závěru. Stanislav Schejbal zařídil Baníku tři body a utnul tak čtyřzápasovou sérii porážek.

Reportáž

K ideálnímu výkonu měly Nýřany v utkání s Blatnicí daleko, přesto však berou tři body. Dvakrát se za domácí trefil Matyáš Prach.

Rozhovor

Daniel Randa si jde s Úněšovem pro postup

Plzeňský Plzeň - Sever 19.10.2017 23:55

Po osmém kole se úněšovská Slavia dostala na první místo tabulky a v nejbližších týdnech ho určitě opustit nehodlá. V čem tkví kouzlo vysoké produktivity Úněšova?

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 9.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

19.10.2017 16:26

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

DIVOČINA VÍKENDU: Čtrnáct udělených karet a osmigólový střelec

19.10.2017 08:29

Někdy prostě rupnou nervy... A jsou z toho takové podívané, jako které vypichujeme v článku o dalších z víkendových NEJ. A kdo se o víkendu stal nejlepším střelcem České republiky?

Článek

NÁLOŽ VÍKENDU: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 8.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

16.10.2017 12:14

Osmé kolo je minulostí. Soutěž má nového lídra, kaznějovský Polívka vsítil hattrick. Kdo se dostal do nejlepší jedenáctky víkendu?

Reportáž

Kaznějov uvařil Křelovicím pěkně pálivou Polívku

Domácí fotbalista Martin Polívka se proti Jiskře blýskl hattrickem a nasměroval Bohemii za ziskem třech bodů. Díky nim se tak Kaznějov vyšplhal v tabulce právě před jeho soupeře.

Reportáž

Líním nestačil skvělý úvod zápasu

Tak to bylo drama! Baník v Bezvěrově předvedl nebojácný výkon, ale ani tři vstřelené góly mu k bodovému zisku nestačily.

Reportáž

Ve šlágru kola vystřelil Šedivec výhru Nečtinům

Jedinou branku viděla stovka diváků ve Všerubech, kam zavítaly Nečtiny. Gól navíc vstřelil hostující Šedivec a domácí příznivci tak odcházeli zklamaní.

Reportáž

Okresní přebor má nového lídra. Je jím Slavia Úněšov

Mladotice zaváhaly, Úněšov nikoliv. Sice musela Slavia utkání proti Zbůchu otáčet, to se jí ale povedlo a o jeden bod vede soutěž.

Reportáž

Málem bylo více vyloučených hráčů než vstřelených branek. Nakonec ale góly nad červenými kartami vyhrály v poměru 7:5.

Reportáž

Blatnici stačilo dvacet minut na obrat, slaví první vítězství

Šest desítek diváků vidělo branky až po změně stran. Béčko Žihle se dostalo do vedení, Slovan se však nevzdal a v závěrečné dvacetiminutovce dokázal skóre otočit.