Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor

Článek

Fotbalové prázdniny? Kdepak, fotbalunas.cz lenošit nebude! Už 1. července startuje hlasování v sestavách roku!

22.06.2017 15:13

Fotbalový ročník 2016/17 je za námi, děkujeme všem čtenářům, že jej sledovali právě na fotbalunas.cz. Co chystáme pro letní pauzu?

Článek

Motorlet si užil výročí i s Realem Top Praha

22.06.2017 13:38

Už 105 let funguje jinonický fotbalový klub Motorlet Praha. Na nedělní oslavy dorazilo i mužstvo Realu Top Praha, které si střihlo fotbálek na malém hřišti proti osobnostem Motorletu.

Reportáž

Mladotice přišly o výhru v poslední minutě. Nakonec dokázaly zvítězit na penalty

Mladotice prohrávaly už o dvě branky. Skóre se jim však povedlo otočit, ale domácí Bezvěrov v poslední minutě srovnal stav. V penaltovém rozstřelu byly Mladotice šťastnější.

Reportáž

Zbůch si pohlídal pátou příčku

Dolnobělští se Zbůchem zabojovali v posledním kole o konečnou pátou pozici. Hosté svojí výhrou byli těmi šťastnějšími.

Reportáž

Když v zápase zvítězí fair-play...

Jednoznačný zápas okořenily dva momenty, kvůli kterým stojí za to ještě na fotbal přijít.

Reportáž

Všeruby v přímém souboji o druhé místo porazily Křelovice

Křelovice neuhájily lepší postavení a v souboji o druhé místo padly s Všeruby.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

17.06.2017 00:51

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Odešla trenérská legenda. Zemřel fotbalový srdcař Karel Krejčí

15.06.2017 23:10

Patřil mezi jednu z hlavních osobností fotbalu v celém Plzeňském kraji. Vedl nespočet klubů v divizi nebo Krajském přeboru. Karel Krejčí podlehl zákeřné nemoci a odebral se do fotbalového nebe.

Reportáž

Kozolupy poslední krok zvládly a porazily Blatnici 3:1, když hosté snížili až v poslední minutě. Podívejte se na fotky!

Článek

Soutěže před sebou mají poslední kola. Kolik výsledků odhadnete v naší tipovačce?

14.06.2017 17:38

Tipujte výsledky utkání a sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Článek

Lavický na hřišti - propagace, nebo degradace soutěže? Trenéři se neshodnou…

13.06.2017 10:44

Psali o tom všude: Jakub Štáfek alias Julius Lavický se chystá do hry! Seriálová postava přejde ze seriálu do reality. Problémová hvězda zažije v dresu Vyšehradu v ČFL svou premiéru! A skutečně se tak stalo – Štáfek nastoupil v 64. minutě do třetí nejvyšší soutěže a na hřišti byl necelou půlhodinu. Jak hodnotí akci pražského klubu trenéři účastníků České fotbalové ligy?

Článek

Fotbalové hvězdy pomáhají dětem k pohybu

12.06.2017 00:47

V dnešní přetechnizované době, kdy děti dokážou snadno ovládat počítače, tablety, telefony již od raného věku, je těžké dostat je ke sportu. Je velice obtížné přinutit děti opustit svět virtuální a zapojit je do světa reálného. Například je přivést ke sportu. Spousta známých fotbalových sportovců zakládá své fotbalové školy nebo kempy. Cílem těchto kempů není pouze zlepšení fotbalových dovedností, ale i pohyb na čerstvém vzduchu a začlenění se do kolektivu. Fotbalové školy ukazují dětem, že mohou s ostatními komunikovat či hrát hry i bez počítačů.

Článek

ČFL odolala, ale jinak forma našich tipérů stoupá. Všem to natřela Barbora Štikarová!

06.06.2017 14:47

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

V Ledcích padl jediný gól

Jediná branka stačila, k tomu aby Ledce obraly o všechny body soupeře z Dolní Bělé.