Matěj Kyndl z Tachova skóroval v obou jarních kolech a říká: Vyměnil jsem dubová prkýnka za nohy
Máme dostatečnou kvalitu zabojovat o postup, věří stodský Filip Koča
Václav Bouzek: Někdy přivádím trenéry do infarktových stavů
Košutka veze překvapivé vítězství z Kralovic
Úmyslný vlastní gól aneb když je v hlavní roli fair play! Potlesk pro Sokol Lhota!
Píšeš na klubový web? Pomoz na fotbalunas rozhýbat soutěž, která zatím nemá redaktora!

Plzeňský


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Rozhovor

Na Košutce je absolutně úžasná parta, říká čtyřbrankový střelec z posledních dvou kol Daniel Triner

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 24.03.2017 15:37

Kvůli neúplnému poslednímu kolu nebyla vytvořena sestava kola, a tudíž nemohl být zvolen hráč kola. O pravidelný páteční rozhovor s hráčem však nepřijdete! Na zoubek jsme se totiž podívali střelci z Košutky Plzeň. 

Reportáž

Petřínu přisoudil tři body smolný vlastní gól


Stříbro po celý zápas dotahovalo gólové manko, rozdílový gól si nakonec ovšem dalo samo.


Reportáž

Luby pokořily Svéradice až na pokutové kopy


Na stovku diváků sledovalo sobotní klání Lub se Svéradicemi. A rozhodně se nenudili, však zápas po čtyřech brankách rozhodoval až penaltový rozstřel.


Reportáž

Pendolíno jede dál


Začátek podzimu byl v podání Chlumčan opravdu katastrofický, ale pak jakoby mávnutím kouzelného proutku se vše otočilo. Přišlo sedm zápasů v řadě bez porážky a to je vyhouplo ze dna tabulky až do lepšího středu tabulky. Spálené Poříčí se naopak opíralo téměř výhradně o domácí půdu, kde neprohrál jediný zápas. Bylo tak otázkou jak si v prvním jarním zápase poradí s těžkým soupeřem. Úvodní zápas těchto celků skončil jasnou výhrou Poříčí 4:0. Domácí tak mají svého soupeři co vracet. 


Reportáž

Dnešice na úvod jara sahaly po bodech


Podzimní část nezastihla Dnešice v dobrém rozpoložení a tým si připsal pouhé tři body a ani jednou nevyhrál. Domácí tak neměli do jara co ztratit. Prvním soupeřem jim byl celek z Letin. Ten měl na podzim velký problém s počtem hráčů i obsazením pozice trenéra, přesto se dokázal udržet ve středu tabulky. Přes zimu se otazník kolem trenéra podařilo vyřešit a Letiny tak mohou vyhlížet lepší zítřky. V úvodním duelu těchto celků padlo pět branek a těsně vyhrály Letiny. 


Reportáž

Ani nejlepší výkon v sezóně Zdemyslicím na body nestačil


Domácí celek byl po podzimní části namočený v boji o záchranu, jejich ambice by však mohly směřovat výš. Velkým problémem však byla koncovka. V zimní přípravě tak určitě zapracovali na zlepšení a prvním soupeřem jenž to měl pocítit byl tým z Předenic. Ten v první části sezóny předváděl pohledný ofenzivní fotbal, ale trpěl občasnými výpadky formy a proto skončil až šestý. Úvodní duel v Předenicích skončil těsnou výhrou domácích 2:1. Hosté tak věděli, že nic jednoduchého je nečeká.


Článek

Turnaj v Sušici vyhrál Hrádek, v přípravě si zastřílely Trpísty i Zbůch

20.03.2017 14:15

Co se odehrálo u týmů, kterým ještě jarní  sezóna nezačala?

Reportáž

Chlumčany vezou z Touškova tři body


Chlumčany posilněné senzačním vítězstvím z minulého kola proti Mýtu přijely do Touškova s jasným cílem. To domácí Touškov měl co napravovat, neb si v prvním jarním kole odvezl sedmičku z hřiště Košutky Plzeň...


Reportáž

Utkání v Pačejově rozhodla jediná branka v 21. minutě


V 17. kole se utkaly celky, které minulý víkend zvítězily až po pokutových kopech. Utkání chudé na góly rozhodla situace v 21. minutě. Co jí předcházelo? Dozvíte se v článku.


Reportáž

Horažďovice v poločase vedly, rozhodovat však musely až pokutové kopy


Domácí Horažďovice přivítaly za nepříznivého počasí Žichovice. V souboji čtvrtého s osmým došlo až na pokutové kopy. Kdo byl tím šťastnějším týmem, který si připsal bonusový bod?


Reportáž

Klášter výborně vykročil do jarní čísti sezóny


Podzimní část potvrdila, že Klášter může porazit jakýkoliv tým a hlavně když hraje na domácí půdě. První soupeř v jarní části sezóny ovšem nebyl vůbec snadný. Byl jím ex-krajský Starý Smolivec. Ten se přetahuje s Žinkovy o třetí místo a tak potřebuje bodovat. Úvodní duel těchto soupeřů skončil těsnou výhrou Smolivce 1:0. Favorita bychom v zápase hledali asi těžko.


Reportáž

Bezbrankový duel rozhodovaly až penalty


Vejprnicím vydržel nerozhodný stav proti Domažlicím po celých devadesát minut, a utkání tak dospělo až do penatlového rozstřelu.


Reportáž

Radkovice vezou cenné tři body


V první polovině sezóny dokázal Hradec, jakožto nováček soutěže, potrápit nejednoho favorita. Především pak na domácím hřišti předváděl kvalitní výkony. Jejich prvním jarním soupeřem byl celek z Radkovic. Hosté na podzim příliš bodů nenasbírali a krčili se na předposledním místě tabulky. Úvodní zápas těchto týmů skončil výhrou Radkovic 3:1 a domácí jim tak mají co oplácet. 


Reportáž

FOTO: Žihle s Tlučnou. To byl souboj prvního s posledním


Žihle si poradila s Tlučnou, i když první půle byla z jejich strany velmi nervózní. První branku v prvním zápase za "Áčko" si navíc připsal Worzischek!


Reportáž

Košutka veze překvapivé vítězství z Kralovic


Domácí Kralovice chtěly odčinit porážku z minulého týdne, to naopak hostující tým chtěl navázat na výhru s Touškovem. Černá tříminutovka ve druhém poločase srazila domácí do kolen. Hosté tedy mohli slavit překvapivé tři body.


Reportáž

Oslabení hosté náskok neudrželi


Žinkovy zakončily podzimní část sérií několika výher a stejných způsobem chtěly pokračovat i na jaře. Soupeřem jim byl celek ze Stodu, který konec podzimu také odehrál velice slušně. První zápas těchto týmů skončil těsnou výhrou Žinkov a favoritem byly i v tomto zápase. Hosté ale rozhodně nepřijeli s poraženeckou náladou a na domácí si věřili. 


Reportáž

Dvorec odolal tlaku Blovic


Domácí celek na podzim působil jako takový nenápadný tým s vyrovnanou formou a drží se v lepším středu tabulky. Hosté po nepodařeném vstupu do sezóny nabrali v druhé půlce podzimu parádní formu a dokráčeli na průběžné první místo. Úvodní duel těchto týmů skončil nečekaně vysokou výhrou Dvorce 3:0. Blovice tak měly soupeři co vracet. Zápas ale ani zdaleka nepřinesl tolik branek jako posledně. 


Reportáž

Přeštice si proti Rozvadovu zastřílely


Domácí tým se již v prvním poločase dostal do dvoubrankového vedení, které nakonec ještě dokázal navýšit a bral tři body.


Celkový počet článků: 4631

Zpět na soutěže