19.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2016-2017

Maraton si pohrál s Plačkovem

3. Z. Pahr , 39. T. Vaněk , 58. J. Pavouk , 73. B. Růžek , 78. M. Moravec , 81. J. Pavouk
0

TJ Sokol Plačkov
Lukáš Novotný (brankař): Když to řeknu blbě, tak nás přeběhala, přehrála a celkově do země zadupala parta starejch chlapů, který ovšem zdobí neoddiskutovatelná fotbalová kvalita i neustálé brečení směrem k rozhodčímu. Tou "partou starejch chlapů" nikoho neurážim, narážim hlavně na to, že my, tedy Plačkov jakožto tým, kde pravidelně v základní sestavě nastupují především hráči do 30 let, bychom na takhle velkém hřišti jaké nabízí humpolecká umělá tráva měli neběhavého soupeře přehrávat, jenže k tomu nedošlo ani omylem. Do utkání jsme nastoupili v deseti lidech a prakticky okamžitě po několika prohraných soubojích inkasovali. První poločas jsme ještě tak nějak drželi v naději na slušný výsledek, jenže poté co kvůli zranění musel odstoupit Radek Tesař se všechno začalo sypat. Od té doby byl na hřišti už jenom jeden tým a ten si s námi dělal co chtěl. Přestali jsme držet míč na kopačkách a soupeři dovolovali na rovném povrchu rychlou kombinační hru, kterou nás do dvaceti minut zničili. Vzhledem k průběhu druhého poločasu je výsledek 6:0 ještě milosrdný.

L. Novotný [-] - R. Hájek [-] , F. Dobrovič [-] , T. Dobrovič [-] , L. Ehrlich [-] , J. Kalivoda [-] , K. Vaňous [-] , M. Němec [-] , R. Štěpán [-] , R. Tesař [-] (46. J. Svoboda [-] ) , F. Mottl [-]