Góly padaly pouze na začátku utkání

0

Se Lvem se přijelo porvat mužstvo Janova. I přes gólový začátek hostů nakonec více než dva góly nepadly.

Sokol Janov
Tomáš Kinter: V dnešním utkání se nám na půdě Kolešovic podařilo protrhnout střeleckou nemohoucnost. Brankami Sajnera a Petáka v úvodu utkání se naše mužstvo uklidnilo, celý první poločas naši hráči dominovali, dostávali se do šancí, které opět dle našeho zvyku zůstávaly nevyužity. Kdyby jsme v poločase vedli 5:0 nikdo by se nedivil. Do druhé půle domácí vystřídali a jejich mladé posily dělali průvan v naší obraně. Škoda vyloučení našeho hráče chvíli před koncem, bude nám zřejmě v příštím utkání proti favorizované Olympii chybět. Dle mého názoru zasloužené vítězství, které mohlo být ještě vyšší.