Domácí rozhodli až na konci druhé půle

72. R. Choc , 75. M. Rasocha - 12. R. Truksa
0

"Na Branov jsme odjížděli s respektem, protože v prvním jarním kole dokázali branovští porazit Lubnou a ještě k tomu nám chyběl špílmachr „Knapíno“", prozradil nám Václav Bičovský.

Začátek zápasu ukázal, jasnou převahu hostů, Branov se jim dařilo skvěle přehrávat. Ve 12. minutě se povedlo dát Truksovi krásný gól, kterým poslal tým TJ Sokol Pustověty do vedení, 0:1.  Do třicáté minuty měli hosté ještě čtyři tutovky, ale všechny se jim podařily zahodit. Domácí za první poločas nijak svatyni Tomášeka neohrozili.

V druhé půli začala na straně Pustovět váznout kombinace a zápas upadal do fotbalové šedi. I tak si ale domácí tvořili gólové šance, které vyšly opět naprázdno. Chybělo zhruba dvacet minut do konce a soupeř ze dvou skrytých střel rozhodl zápas. V 72. minutě vyrovnal Choc na 1:1 a o tři minuty později rozhodl utkání Rasocha, 2:1.