--

Velká Bíteš je i po 4. kole neporažena, Tasovice porazila 3:2!

19. R. Novotný , 25. D. Moučka , 71. R. Novotný - 17. A. Ryška , 90. J. Vašina (p.)
12

Domácí zatím nasbírali všechny možné body, jejich kvalitu potvrdilo i 4. kolo soutěže.

První Poločas

Zápas začíná rozehrávkou domácích, hráči hostů je ale hned zatlačí na svou polovinu.

První gól utkání se podaří vstřelit hráčům Tasovic, v 16. minutě se po přenesení hry prosadí z hranice šestnáctky Adam Ryška a dává tak na 0:1. Na odpověď se nečeká vůbec dlouho, už po dvou minutách se po nádherné kombinaci prosadí svou levou nohou útočník Richard Novotný. Zápas je tedy znovu na začátku. Ve 24. minutě se do prázdné brány prosadí Dominik Moučka a domácí jsou ve vedení.

Do poločasu už se nic víc nestane a hráči obou celků si jdou odpočinout do šaten.

Druhý Poločas

Ve druhém poločase pokračuje tempo z první půle, oba týmy jsou aktivní a chtějí dát gól.

Do gólové šance se dostanou ale až domácí a gól dává znovu útočník Richard Novotný. Když už se zdá, že je o zápase rozhodnuto, tak hosté obdrží pokutový kop v 90. minutě, který promění Jiří Vašina.

S konečným výsledkem už to ale nic neudělá a Velká Bíteš může slavit další vítězství.

TJ Sokol Tasovice
Miroslav Paul, trenér: V 17. minutě jsme se dostali do vedení, což měla být pro nás vzpruha do další části zápasu. V 25. minutě jsme již 2:1 prohrávali, což místo vzpruhy byl dle mě jeden ze dvou klíčových momentů utkání, že jsme si si sami vlastní hlouposti nechali vedení ihned vzít. Soupeř pak byl již lepší a měl několik šancí, kdy nám mohl již v prvním poločase odskočit na rozdíl minimálně dvou branek. Nestalo se tak a my jsme dostali šanci srovnat na 2:2, kdy Lapeš neproměnil samostatný únik, což byl druhý klíčový moment zápasu. Soupeř pak vstřelil třetí branku a nám se povedlo v závěru jen korigovat na 3:2. Opět jsem nebyl spokojený s některými taktickými věcmi, ale to si rozebereme osobně s konkrétními hráči.