Marek Prudík
2025-2026
| Číslo hráče | 17 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou |
| 2025-2026 | FC PBS Velká Bíteš |
| 2024-2025 | FC PBS Velká Bíteš |
| 2023-2024 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou |
| 2022-2023 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou |
| 2022-2023 | FC Vysočina Jihlava |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 632 (ø 37,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.09. 15:30 | Žďár - Speřice | 1:0 (1:0) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 15:30 | Tasovice - Žďár | 1:1 (1:0) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.10. 15:00 | Žďár - Havl. Brod | 2:2 (2:0) | 38 | 52 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.10. 10:15 | Vel. Meziříčí - Žďár | 1:2 (0:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 14:30 | Žďár - Artis B | 0:4 (0:3) | 32 | 58 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Vel. Bíteš - Žďár | 2:1 (1:1) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.11. 14:00 | Žďár - Znojmo | 1:0 (0:0) | 43 | 47 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 10:15 | Kuřim - Žďár | 3:1 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 02.08. 10:15 | Bohunice - Vel. Bíteš | 1:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 09.08. 17:00 | Vel. Bíteš - FŠ Třebíč | 2:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 17:00 | Vel. Bíteš - Vel. Meziříčí | 3:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 10:30 | Artis B - Vel. Bíteš | 0:4 (0:2) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.03. 14:30 | Vel. Bíteš - Bohunice | 0:1 (0:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 15:00 | FŠ Třebíč - Vel. Bíteš | 1:1 (0:1) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Vel. Bíteš - Speřice | 3:0 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.03. 15:00 | Tasovice - Vel. Bíteš | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 15:30 | Vel. Bíteš - Havl. Brod | 1:0 (1:0) | 81 | 81 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.04. 10:15 | Vel. Meziříčí - Vel. Bíteš | 2:5 (2:1) | 91 | 91 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.04. 16:00 | Vel. Bíteš - Artis B | 0:2 (0:2) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 16:00 | Vel. Bíteš - Maraton | 4:1 (1:1) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.05. 16:30 | Znojmo - Vel. Bíteš | 1:1 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 16:30 | Vel. Bíteš - Kuřim | 1:1 (0:1) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne |
Vysočina | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 146 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 27.09. 15:30 | Žďár B - Ledeč | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Žďár B - Nová Ves | 1:1 (0:0) | 56 | 56 | 0 | 1 | 0 | ano |
Vysočina | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 10:30 | Sapeli - Vel. Bíteš B | 5:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.08. 16:30 | Rapotice - Vel. Bíteš B | 2:3 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 16:30 | Herálec - Vel. Bíteš B | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Vel. Bíteš B - Dukovany | 3:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Měřín - Vel. Bíteš B | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.05. 17:00 | Vel. Bíteš B - Rapotice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 17 | 632 (ø 37,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 2 | 146 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 9 | 651 (ø 72,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize D | 28 | 1466 (ø 52,35) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 29 (ø 29,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 1 | 22 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




