23.kolo, Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

--

6

1999 Praha, kterým se na jaře moc nedaří a zatím si v jarní části připsali jen jednu výhru proti Modřanům přivítali na svém hřišti Zbraslav. Ta se nachází jen o dvě patra v tabulce nad nimi na 11. příčce. Tento souboj dvou sousedů z tabulky nabízel vyrovnanou bitvu. První poločas skutečně vyrovnaný byl a ani jednomu týmu se nepodařilo vstřelit branku. Domácí trenér však do druhé půle poslal Jakuba Sklenáře, který utkání rozhodl hned třemi brankami v rozmezí 5 minut..

Vyrovnaný první poločas

Domácí šli do utkání s vědomím, že domácí fanoušky výhrou potěšili naposledy třetího listopadu, kdy porazili Meteor 4:1. Od té doby se jim doma vyhrát nepodařilo. Změnit to chtěli proti Zbraslavi.

Na umělé trávě na Motorletu mnoho zajímavých momentů diváci neviděli a ani hlavní rozhodčí David Šimák nemusel nic zásadního řešit.

První poločas skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Povedené střídání

Do druhého poločasu poslal domácí trenér místo Rami Al- Shayeba Jakuba Sklenáře. A ukázalo se, že to byl rozhodující tah.

V 50. minutě se krásná akce povedla nejlepšímu hráči domácích Ondřeji Měskovi, který před prázdnou branku předložil míč právě na Jakuba Sklenáře, který se prosadil po 5 minutách na hřišti.

V minutě 53. to bylo již 2:0, když si Sklenář naskočil na centr a hlavou nedal Brožovi v brance šanci.

O 2 minuty později fanoušci slavily hattrick Jakuba Sklenáře, který během pěti minut rozhodl do té doby vyrovnané utkání.

1999 Praha se tímto vítězství dotáhli na svého soupeře ze Zbraslavi a momentálně mají v tabulce shodně po 20 bodech.

Zbraslav si tak bude chtít v příštím kole spravit chuť, když doma přivítá 14. Libuš.