30.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

První jarní výhru Třebětic odnesl debaklem Osek

13. J. Hoch - 10. V. Habr , 23. V. Švarc , 48. P. Švarc , 53. F. Solař , 75. V. Švarc
14

V utkání středeční předehrávky se Třebětice dočkaly prvního jarního vítězství, které vybojovaly na půdě Oseku.

Pátá!

Utkání v Oseku přineslo fanouškům golový úvod. Přičemž jako první se prosadili v 10. minutě hosté, které poslal do vedení Vojtěch Habr. Na jeho ránu však o tři minuty později odpověděl osecký kapitán Jan Hoch a stav utkání byl tedy vyrovnaný. Gólový úvod si počkal na další povedené zakončení až do samotného závěru prvního poločasu, ve kterém překonal brankáře Pokorného Petr Švarc.

Osek se sice hnal za vyrovnáním, další branka však v 53. minutě padla na druhé straně a Motáky poslal do dvoubrankového trháku Filip Solař. Definitivní pojistka tříbodového vítězství pro Třebětice přišla po hodině hry, kdy se v rozmezí devíti minut dvakrát prosadil čtyřiadvacetiletý Vojtěch Švarc. Třebětice se tak dočkaly prvního jarního vítězství, které se zrodilo za vysokého výsledku 5:1. Naopak Osek podruhé v řadě padl na domácím hřišti. Více než prohra však mezí zranění několika důležitých hráčů, včetně Jakuba Říského, který utrpěl otřes mozku.

TJ Osek
Jan Hoch - kapitán: K dnešnímu utkání asi není co říct. Rád bych jen popřál všem zraněným klukům brzké uzdravení a zejména Kubovi Řískému.

FK Sokol Třebětice
FB FK Třebětice: Konečně to vyšlo a první jarní výhra je tady! Děkujeme fanouškům za vytvoření domácí atmosféry i ve sváteční den cca 150km daleko od domova!