Martin Carda
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.9 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Osek |
| 2021-2022 | SK Slavoj Osek |
| 2018-2019 | TJ Osek |
| 2018-2019 | SK Slavoj Osek |
| 2014-2015 | TJ Osek |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 441 (ø 73,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Osek - Met. Tábor | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.08. 13:30 | Semice - Osek | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Osek - Roudné | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 17:45 | Kaplice - Osek | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Osek - Slavia ČB | 0:3 (0:0) | 18 | 18 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Osek - Olešník | 6:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.10. 15:00 | J. Hradec - Osek | 4:1 (2:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 5 | 378 (ø 75,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 17 | 1358 (ø 79,88) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 20 | 1731 (ø 86,55) | 2 (ø 0,10) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 18 | 1520 (ø 84,44) | 6 (ø 0,33) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2207 (ø 84,88) | 5 (ø 0,19) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 18 | 1449 (ø 80,50) | 9 (ø 0,50) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 173 (ø 86,50) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1236 (ø 82,40) | 3 (ø 0,20) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2443 (ø 87,25) | 7 (ø 0,25) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 264 (ø 88,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2302 (ø 85,25) | 7 (ø 0,25) | 5 (ø 0,18) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 245 (ø 81,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2459 (ø 87,82) | 5 (ø 0,17) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 412 (ø 82,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2215 (ø 85,19) | 10 (ø 0,38) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 1 | 72 (ø 72,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 69 (ø 34,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) |




