25.kolo, Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Dva góly Losenického k výhře nestačily, v závěru zachránil bod Slatiňanům Harsa

6

Slatiňany jsou na šestém místě se skóre 68:48 a osmatřiceti body. Příští utkání zavítají do Miřetic. Nasavrky jsou na dvanáctém místě se skóre 38:62 a jednadvaceti body. Příští utkání přivítají Horní Bradlo.

Čtyrbrankový remízový poločas

Derby dvou nedalekých soupeřů se odehrálo v krásném jarním počasí. Domácí tým byl v utkání mírným favoritem. Už ve 4. minutě padl úvodní gól, který vstřelil Jakub Slavík, který po pasu Kellnera zakončoval do prázdné brány, 1:0. Vedení domácích dlouho netrvalo, jelikož už v 7. minutě přišlo vyrovnání. Po ztrátě míče domácího obránce si hosté mezi sebou skvěle prohodily pár přihrávek a následné zakončení Losenického nemělo chybu, 1:1. Ve 28. minutě se domácí dočkali přímého kopu z pohodlné vzdálenosti. Přímý kop si na starost vzal Červenka, jenž poslal míč přesně k tyči a hostující brankář Řezníček na míč nedosáhl, 2:1. Vedení opět dlouho netrvalo, jelikož skvěle hrající Losenický utekl domácím bekům a následně zakončil na vzdálenější tyč, 2:2. Tímto stavem skončil první poločas

Drama až do konce

Po celý druhý poločas toho moc k vidění nebylo, až do doby, kdy mohl být Semenec vyloučen ze hřiště, jenže hlavní rozhodčí ukázal pouze kartu žluté barvy. Hosté se až v 83. minutě dočkali prvního vedení v zápase, a to po další chybě domácí obrany, kterou nejlépe využil Chmelař a vsítil tak na 2:3. Po gólu se zdálo, že hosté si odvezou vydřené tři body, jenže nebylo tomu tak. Domácí se nevzdali a vstřelili vyrovnávající gól. V 88. minutě našel Vích přesnou přihrávkou vysunutého Harsu, kterému se z levého křídla podařilo vyrovnat na konečných 3:3.