Jakub Slavík

2026-2027

SK Stolany

PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Stolany
2022-2023 Spartak Slatiňany
2022-2023 ŽSK Třemošnice
2021-2022 Spartak Slatiňany
2020-2021 FC Hlinsko
2015-2016 Spartak Slatiňany

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
350 (ø 87,50) 2 (ø 0,50) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Polička - Stolany 2:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
15.08. 10:15 Stolany - Letohrad B 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Rváčov - Stolany 4:1 (1:1) 90 1 1 0 ano
29.08. 17:00 Stolany - Tatenice 2:1 (1:1) 80 80 1 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 4 350 (ø 87,50) 2 (ø 0,50) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 26 2333 (ø 89,73) 6 (ø 0,23) 9 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 26 2275 (ø 87,50) 17 (ø 0,65) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 25 2203 (ø 88,12) 16 (ø 0,64) 13 (ø 0,52) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 26 2276 (ø 87,53) 24 (ø 0,92) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 2 173 (ø 86,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 3 219 (ø 73,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 20 1753 (ø 87,65) 10 (ø 0,50) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Divize C 1 12 (ø 12,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 1 66 (ø 66,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 5 386 (ø 77,20) 2 (ø 0,40) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize C 4 227 (ø 56,75) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 11 778 (ø 70,72) 5 (ø 0,45) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 5 208 (ø 41,60) 7 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 12 173 (ø 14,41) 1 (ø 0,08) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 21 1526 (ø 72,66) 15 (ø 0,71) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 16 474 (ø 29,62) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 25 2079 (ø 83,16) 23 (ø 0,92) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 4 177 (ø 44,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 17 1105 (ø 65,00) 8 (ø 0,47) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 3 43 (ø 14,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 12 684 (ø 57,00) 13 (ø 1,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)