11.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Jedenáct branek! Tuchoraz doma rozstřílela Cerhenice

11

Pět branek za poločas, celkově jedenáct gólů, statistika vypovídá o všem. Rychlé kontry Tuchorazi byly zkrátka na hosty z Cerhenic příliš. Jak se zápas vyvíjel?

Bleskové kontry

Rychlý přechod do útoku je silná zbraň. Pokud je zvládnuta dokonale, jde o nesmírně silnou fotbalovou zbraň. Domácí Tuchoraz má tuhle disciplínu, na okresní poměry, fantasticky zvládnutou a je opravdu těžké ji ubránit. V prvním poločase šlo o jasnou záležitost. Nejprve se trefili Vopařil se Šafářem, aby se poté mohl dvakrát zapsat mezi střelce Vostrovský a poločasové skóre definitivně uzavřel svým druhým gólem v zápase kapitán Šafář. První poločas tak skončil 5:0 pro domácí Tuchoraz.

Červená

Druhé dějství začalo brankou Voseckého, na kterou v 66. minutě navázal Šafář, kterýžto zkompletoval hattrick. O pár chvil později se mezi střelce zapsal i Nývlt a Vosecký se trefil podruhé. Poté přišla další komplikace pro již tak rozpolcenou duši hostujícího týmu. Brankář Kun musel pod sprchy a do brány tak musel hráč z pole. Ani proti deseti domácí nepolevili.

Ještě před zkompletováním dalšího hattricku, tentokráte Vostrovského, se trefil Jakub Votoček.

FC Tuchoraz
Trenér Tomáš Liga: Není co hodnotit. Soupeř byl opravdu slabý. Těší mě, že jsem měli nasazení až do konce a nepřestali jsme hrát.

FC Tuchoraz
M. Beran [-] - V. Vopařil [-] (46. J. Pokorný [-] ) , J. Votoček [-] , P. Šafář [-] , R. Nývlt [-] , D. Borovička [-] (57. T. Marc [-] ) , M. Vostrovský [-] , A. Jochlík [-] , A. Kliment [-] , J. Flieger [-] , L. Kadeřábek [-] (46. A. Vosecký [-] )

Olympia Cerhenice
P. Kun [-] - J. Čerych [-] , P. Charouzek [-] (75. D. Kuric [-] ) , P. Gacka [-] (71. A. Link [-] ) , J. Novotný [-] , J. Čerych [-] , M. Novotný [-] , K. Charouzek [-] , J. Puk [-] , D. Nykodym [-] (85. K. Michálek [-] ) , L. Hart [-]

ŽK: 36. P. Šafář , 74. R. Nývlt - 12. L. Hart . ČK: 71. P. Kun .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: LÖWE Vilém - ŠIMŮNEK David (N), BOROVIČKA Pavel (N).