LÖWE Vilém
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tuchoraz - Krakovany 0:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Kozojedy - Pečky B 2:5 (0:3) 23.03. 15:00 -
Velký Osek B - Tři Dvory 4:3p. (1:0) 19.11. 13:30 -
Tuklaty - Radim 4:5 (2:1) 11.11. 14:00 -
Týnec - Veltruby 5:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Č. Brod B - Ratboř 2:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Jevany - Kozojedy 8:1 (6:1) 29.10. 14:00 -
Třebovle - Břežany 2:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Velký Osek B - Bečváry 2:3 (2:1) 22.10. 15:30 -
Krakovany - Zásmuky 0:8 (0:2) 21.10. 15:30 -
Tuchoraz - Cerhenice 11:0 (5:0) 15.10. 15:30 -
Třebovle - Kouřim B 1:5 (1:2) 14.10. 15:30 -
Týnec - Pašinka/Nebovidy 3:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Jest. Lhota B - Žiželice B 1:2p. (0:1) 08.10. 13:00 -
Kozojedy - Křečhoř 2:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Zásmuky - Polepy 3:0 (1:0) 07.10. 10:15 -
Veltruby - Tři Dvory 6:1 (4:0) 01.10. 16:30 -
Radim - Břežany 2:0 (1:0) 30.09. 16:00 -
Nučice - Č. Brod B 0:2 (0:0) 24.09. 15:00 -
Tuklaty - Rostoklaty 2:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Horní Kruty - Radim B 0:3 (0:1) 17.09. 16:30 -
N. Ves - Zásmuky 2:5 (2:3) 16.09. 16:30 -
Polepy - Tuchoraz 1:4 (0:1) 10.09. 17:00 -
Břežany - Liblice B 3:2p. (0:1) 09.09. 17:00 -
V. Chválovice - Jevany 2:1 (2:0) 03.09. 17:00 -
Radim - Rostoklaty 4:0 (2:0) 02.09. 17:00 -
St. Kolín - Štítarský SK B 3:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Zásmuky - Č. Brod B 0:1p. (0:0) 26.08. 17:00 -
Nymburk B - Loučeň 2:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Kozojedy - Kouřim B 1:3 (1:2) 19.08. 17:00 -
Liblice B - Třebovle 6:2 (3:0) 19.08. 14:00 -
Dobřichov - Chotutice 3:2 (1:1) 18.06. 17:00 -
Tuklaty - V. Chválovice 5:0 (1:0) 17.06. 17:00 -
Třebovle - Křečhoř 2:1p. (0:0) 17.06. 14:00 -
Č. Brod C - Liblice 5:0 (2:0) 16.06. 18:00 -
Zásmuky - Jest. Lhota 1:5 (0:3) 11.06. 17:00 -
Bečváry - Rostoklaty 3:1 (0:0) 10.06. 17:00 -
Jevany - Nučice B 6:2 (2:1) 10.06. 14:00 -
Zásmuky B - Nučice B 3:4p. (1:0) 07.06. 18:00 -
Nučice - Velký Osek 5:3 (3:1) 04.06. 17:00 -
Kozojedy - Třebovle 3:2p. (1:1) 03.06. 17:00 -
Krakovany B - Polepy 1:2 (0:2) 28.05. 17:00 -
N. Ves - Veltruby 8:1 (3:0) 27.05. 17:00 -
Pečky B - Chotutice 4:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Tismice - Břežany 2:6 (0:3) 21.05. 14:00 -
Kněžice - Nymburk B 3:2 (1:0) 20.05. 17:00 -
Dobřichov - Křečhoř 2:1p. (1:1) 14.05. 17:00 -
Zásmuky - Krakovany 3:4p. (1:2) 13.05. 17:00 -
Jevany - Lošany 7:0 (2:0) 10.05. 18:00 -
Nučice B - Dobré Pole 3:2 (2:1) 08.05. 17:00