11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2023-2024

--

Lhota neměla s oslabenými Liticemi slitování a potvrdila prognózu experta

4. M. Paul , 11. M. Paul , 22. V. Sulek , 30. T. Diviš , 47. O. Kollros (vl.) , 53. J. Langer , 59. J. Adlt , 74. Z. Paul - 75. M. Horn
17

Expert se před tímto kolem nemýlil, když tvrdil, že bude tento nejajsnejší ze všech. Lhota se moc nezapotila a přejela oslabené Litice rozdílem třídy. Znamená to pro ni mimo výrazného vylepšení skóre i udržení prvního místa. Hosté přidali svůj čestný úspěch až za stavu 8:0.

Lídr tabulky proti se prosadil v minulém domácím zápase osmkrát proti druhému Rapidu a ani Litice tak nemohlo čekat nic jednoduchého, obzvlášť když přijeli hosté do Lhoty oslabeni. Začátek si domácí nemohli přát lepší. Už ve 4. minutě se prosadil Marek Paul a rozjel tak gólový uragán. Svůj gólový účet zanedlouho rozšířil o druhou branku, když zvyšoval v 11. minutě na 2:0. Poměrně početná divácká kulisa se dočkala rozhodnutí ve 22. minutě po brance Sulka. Mimořádně povedený poločas podtrhl ještě v 30. minutě Diviš

Před druhým poločasem bylo jasné, že utkání už se bude jen dohrávat. Domácí hráči pokračovali v dominanci hned po příchodu na hřiště. V 47. minutě si pod tlakem dal vlastní branku hostující Kollros. Ani na další branku se nečekalo dlouho. Konkrétně jen do 53. minuty. Do střelecké listiny se zapsal poprvé i Langer a podobně jako on i v 59. minutě Adlt. Osmým střelcem zápasu se pak stal v 74. minutě Zdeněk Paul. Sourozenci Paulovi tak gólový účet domácích načali i uzavřeli. Nebyla to al epsolední branka utkání. S nulou na kontě branek neodjížděli ani hosté. Přesně se trefil Marek Horn. Lhota tak nasázela osm branek i Liticím.

TJ Sokol Lhota B
Libor Novák, hráč: Pro nás zatím asi nejsnazší zápas sezóny, kdy jsme dominovali v celém utkání a zápas byl pro nás v hodně poklidném až exhibičním tempu, a tak se i povedlo, že náš elitní snajper Zdenda Paul konečně skóroval.

TJ Plzeň-Litice
Pavel Vacek, hráč: Utkání bylo ovlivněno absencí několika stabilních členů sestavy a tak jsme do Lhoty odjeli hodně oslabeni...a k tomu jsme si dali asi tři vlastence. Zápas házíme za hlavu a připravíme se na zbylé dva zápasy. Snad se nám někdo uzdraví do soboty.

Š. Smola [-] - J. Langer [-] , D. Fikerle [-] , L. Novák [-] (55. F. Rohrer [-] ) , M. Paul [-] (46. J. Mikeska [-] ) , T. Diviš [-] (46. J. Brož [-] ) , V. Sulek [-] , L. Výškrabka [-] (55. V. Bartovanec [-] ) , M. Kotrch [-] (46. D. Kovalevskyi [-] ) , J. Adlt [-] , Z. Paul [-]

J. Tykvart [-] - A. Hanzlíček [-] , A. Radvanovský [-] , L. Kindl [-] , J. Horn [-] (71. M. Horn [-] ) , O. Kollros [-] , O. Boháček [-] , D. Blovský [-] (60. J. Elczner [-] ) , J. Kanta [-] , J. Krejčí [-] , V. Liška [-] (46. T. Voves [-] )

ŽK: 67. V. Bartovanec - 80. L. Kindl , 83. J. Elczner .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KRAČMER Marek - ŠPELINA Jan, KRÁL Tomáš.