10.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Béčko Třebětic nastřílelo Staré Hlíně čtyři góly za poločas, hattrickem se blýskl Bastl

20

Fotbalisté Třebětic v 10. kole Okresního přeboru zvítězili nad Starou Hlínou doma 6:2 a uštědřili jí už pátou porážku v aktuálním ročníku. Domácí tým rozhodl o svém vítězství ve druhém poločase, kdy zkompletoval hattrick Petr Bastl, k němu se přidal Jahoda a dvakrát Václav Pokorný. Béčko Třebětic se díky výhře posunulo na čtvrté místo, Stará Hlína klesla na osmou příčku.

FK Sokol Třebětice B
Marek Kelber (hráč): Dnes nás čekal poslední domácí zápas podzimu. Chtěli jsme udržet domácí neporazitelnost, což se nám podařilo. Soupeř nás zaskočil rychlou brankou, naštěstí nás to nakoplo a podařilo se nám otočit skóre. Naneštěstí soupeř gólem do šatny vyrovnal. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a odměnou byli další branky. Nicméně soupeř hrál kvalitně i po obdržení červené karty. Jejich rychlé protiútoky byli velice nebezpečné, naštěstí bez gólů, opravdu těžký zápas.

P. Urbánek [-] - T. Přívětivý [-] , M. Štěpán [-] , P. Bastl [-] , B. Novák [-] - M. Kubeš [-] , K. Plachý [-] , M. Jahoda [-] - Š. Bastl [-] , P. Bastl [-] , L. Tranta [-]