5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

4. M. Fürst , 18. K. Jindrle ml. , 21. M. Fürst , 58. D. Trča , 63. D. Jelínek , 85. D. Trča - 53. M. Tóth (p.)
17

Zliv - Poslední nedělní zápas 5. kola III. třídy mezi Čtyrákem B a Úsilným měl jednoznačný průběh. Domácí nastříleli během první půle tři branky, když se dvakrát trefil Matěj Fürst a jednou Karel Jindrle, po pauze svůj náskok ještě zvětšili díky dvěma zásahům Dominika Trči a jednoho zásahu Daniela Jelínka. Čestnou branku hostí vstřelil z pokutového kopu Michal Tóth.

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
SK Zliv (Facebook): Poprvé od spojení Zlivi se čtyřdvorským béčkem se hrálo utkání na zlivském stadionku a na zápas s Úsilným přišla velice slušná návštěva. A diváci byli určitě spokojení. Hned ve 4. minutě se po Jelínkově pasu prosadil M. Fürst a určil ráz zápasu. O chvíli později se po návratu prosadil další zlivský odchovanec Jindrle a do poločasu přidal ještě jednu branku M. Fürst a domácí vedli v poklidu 3:0. Po přestávce přišlo jediné zaškobrtnutí, kdy po individuální chybě přišel faul a Tóth z nařízené penalty snížil. Ale to bylo pro hosty všechno. Naopak za domácí přidal dvě branky Trča a jednu Jelínek a výsledná výhra 6:1 všechny domácí jistě potěšila.

F. Hanzal [-] - K. Jindrle ml. [-] , M. Viktora [-] , P. Karlíček [-] , D. Trča [-] , Z. Svoboda [-] , M. Zare [-] , O. Bukovský [-] , M. Fürst [-] , L. Sekyra [-] , D. Jelínek [-]