3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Čtyrák po hattricku Dubského porazil Nové Hodějovice

21

Fotbalisté Čtyř Dvorů ve 3. kole III. třídy zvítězili nad Novými Hodějovicemi doma 5:0 a posunuli se na čtvrtou příčku tabulky. O tři góly domácích se postaral Tomáě Dubský, kterému na hattrick stačilo patnáct minut. Domácí o výhru nepřišli i přesto, že skoro celý druhý poločas hráli bez vyloučeného Hanzala.

SK Čtyři Dvory České Budějovice B
Jaroslav Dubský: Domácí po prvních dvou gólech, kdy Dubský připravil góly do prázdné branky. Pak ke slovu se dostali i hosté a měli tři tutovky ale neproměnili. Ke slovu se dostal znovu Dubský a stačil do poločasu dát tři góly. Do druhého poločasu nasadil domácí trenér náhradníky. A po vyloučení domácího brankáře šel znovu na hřiště Dubský ale jako brankář. A udržel čisté konto. Domácí mužstvo tak zaslouženě zvítězilo.

F. Hanzal [-] - Z. Svoboda [-] , J. Ludačka [-] , M. Zare [-] , T. Dubský [-] , O. Bukovský [-] , M. Fürst [-] , L. Sekyra [-] , D. Jelínek [-] , P. Karlíček [-] , L. Polesný [-]