6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

Bavorov bodoval naplno i ve Štěkni

56. R. Kuneš - 25. Z. Líkař , 41. R. Tomek , 69. J. Varyš , 70. D. Calta
25

Nováček ze Štěkně přivítal v šestém kole lídra soutěže z Bavorova, který chtěl být i po neděli stoprocentní.

Bojovná půle

První poločas přinesl zajímavou podívanou. Velké hřiště moc hostujícímu Bavorovu nevyhovovalo a domácí byli paradoxně více na míči. Branky ale stříleli právě hosté a ve 25. minutě poslal Bavorov do vedení Zdeněk Líkař. Branka ale domácí nezastavila a dál se hrál parádní fotbal, který do poločasu přinesl ještě jednu branky, když se čtyři minuty před koncem poločasu prosadil Rostislav Tomek, který poslal týmy do kabin za dvoubrankového vedení Bavorova.

Naděje?

Domácí do druhého dějství na Bavorov vlétli a zvýšená aktivita přinesla v 56. minutě snižující branku od Radka Kuneše. Domácí byli dychtiví po vyrovnávací brance, ale bohužel se po hodině hry ujali branek hosté. V 69. minutě nejprve exnetolický snajpr Jakub Varyš vrátil svému týmu dvoubrankové vedení a o minutu později definitivně rozhodl o všech bodech pro Bavorov David Calta. Hosté tak zůstávají nadále stoprocentní a berou tři body za výhru 4-1 proti Otavanu Štěkeň.

TJ Otavan Štěkeň
Jan Maršala - trenér: Přijel lídr soutěže a sehráli jsme s ním dobrou partii. Po poločase jsme sice prohrávali 0-2, ale ve druhém poločase jsme na ně vlítli, snížili a vstřelit vyrovnávací branku, tak si myslím, že bychom brali my. Bohužel ale hosté opět utekli na dvě branky a zápas zvládli díky individuálním výkonům jejich hráčů. Teší mě, že i hosté po zápase přišli a pochválili náš výkon proti nim. Teď budeme chtít urvat body ve Březí.

TJ Sokol Bavorov
Jiří Funda - trenér: Musím uznat, že pro Štěken velmi krutý výsledek, prezentovala se velmi fotbalovým dojmem, výsledek určitě nevypovídá tomu, co se dělo na hřišti. Z naši strany mám asi jen dvě pozitiva. To, že jsme vybojovali 3 body a nikdo se nezranil. Za zmínku stojí ještě také krásný gól Rosti Tomka z přímého kopu a další výborný výkon našeho brankáře Josefa Koutského. Chtěl bych pogratulovat bavorovskému ,,béčku” k jejich prvním třem bodům a našemu talentu Matyášovi Kautmanovi, který se poprvé trefil do té správné branky

M. Havránek [-] - R. Kuneš [-] , O. Pavlík [-] , J. Maršala [-] (81. R. Hrubý [-] ) , D. Spišský [-] , V. Kynkor [-] , M. Čížek [-] (67. D. Hrubý [-] ) , D. Rybák [-] (46. O. Rataj [-] ) , V. Poláček [-] , I. Hanák [-] (46. P. Málek [-] ) , D. Soukup [-]

J. Koutský [-] - M. Polanský [-] , R. Oláh [-] (46. D. Calta [-] ) , Z. Líkař [-] , J. Funda [-] , D. Šuba [-] , D. Řezáč [-] , J. Varyš [-] (75. L. Kautman [-] ) , R. Tomek [-] , V. Funda [-] , M. Färber [-]

ŽK: 54. V. Poláček , 87. D. Soukup , 90. O. Pavlík - 60. J. Varyš , 85. J. Koutský .
Hráči zápasu: R. Tomek .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: ŠVARC Alois - HANDŠUH Karel, PAŠEK Jiří.