13.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

32

Na rozdíl od soupeře byli domácí velmi efektivní.

FC Znakon Sousedovice
Jan Hrach (hráč): V posledním podzimním zápase jsme přivítali na svém hřišti Blatnou. Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl, když hosté krásnou střelou vedli v 7. minutě 1:0. V dalších minutách hosté zahodili několik 100% šancí, takže poločas mohl klidně skončit 0:4. My jsme si vytvořili 2 šance, které Doležal proměnil a zápas jsme ještě v prvním poločase otočili. V druhém poločase jsme zlepšili hru a soupeře nakonec porazili 5:1. Kdy další góly přidal Hromíř 2x a Hrach.

T. Holý [-] - D. Petráň [-] , D. Marcinko [-] (46. P. Masák [-] ) , J. Hrach [-] , D. Brož [-] , Š. Fábera [-] , D. Doležal [-] , O. Šimek [-] , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] , O. Vaněček [-] (82. L. Blatský [-] )