10.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Vodňany poprvé v sezóně udržely nulu. Vzadu ale měli zavřeno i Plánští

30

Obě strany v hodnocení poukázaly na hrbolaté vodňanské hřiště, které ve zbytku podzimu příliš kombinací nedovolí...

FK Vodňany
Tomáš Vokatý (hráč): Planá je nepříjemný soupeř, do utkání jsme šli s respektem. Jejich výšková převaha byla očividná. Věděli jsme, že vzduchem to nepůjde a kvalita hřiště zas byla proti bezchybné hře po zemi. Bylo znát, že jsme na nerovnosti zvyklí oproti hostům, kteří se kombinačně trápili. První poločas jsme byli na míči my a vypracovali jsme si i šance, bohužel ale ani jedna neskončila v síti. Hosté zas po jedné standardní situaci trefili břevno. Druhý poločas byl vyrovnaný bez větších šancí. Mě mrzí, že moje střela hlavou ke konci zápasu skončila kousek nad bránou. Zápas jsme zvládli bez obdrženého gólu, co se nám povedlo poprvé v sezóně… No nic, střeleckou smůlu budu muset zlomit příští zápas proti Sousedovicím :)

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Upřímně to byl takový neslaný nemastný výkon. Přispělo k tomu bohužel naprosto tragické hřiště. Nedalo se na tom pořádně přihrát a to byl takový odraz celého zápasu. První poločas jsme moc dobře nehráli a tahali za kratší konec provazu. Do druhé půle jsme si něco řekli,udělali nějaké změny a mělo to pozitivní vliv na naší hru. Vypracovali jsme si jednu 100% příležitost, ale bohužel bez kýženého efektu. Na jednu stranu jsem rád, že jsme neprohráli, ale po druhém poločase bych si přál 3 body. Tabulkou stále stoupáme a držíme 7 zápasů bez prohry, což je po špatném startu dobrá vzpruha! Máme před sebou poslední 3 utkání a uděláme maximum, abychom podzim dokončili na bedně! Bude to ale hodně těžké!