6.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

64. I. Horák , 86. V. Cais - 12. J. Šourek , 83. J. Hrach
33

Divoký byl především závěr zápasu, kdy mohlo výhru získat každé z mužstev.

FK Tatran Prachatice
David Kováč (hráč): Je to furt to samé. Těžko se mi hledají slova. Gólové se moc neprosadíme, ale pak dostaneme laciné góly. Měli bychom se se nad sebou zamyslet a říct si, co a jak chceme hrát. Protože z mého pohledu se na hřišti dá nechat o dost víc, než tam teď necháváme.

FC Znakon Sousedovice
Jan Hrach (kapitán): K dalšímu zápasu jsme nastoupili na hřišti Prachatic. Po skryté střele Šourka jsme vedli ve 12. minutě 1:0. Hosté mohli po standardní situaci vyrovnat, ale svoji šanci nevyužili. Ve druhém poločase jsme inkasovali v 65. minutě. V 83. minutě jsme šli do vedení, kdy Petráňovo centr doklepl do prázdné brány Hrach. Hosté vyrovnali v 86. minutě, taktéž do prázdné brány. Ve zbývajících minutách byly šance na obou stranách, ale gól nepřinesly. V dalším zápase přivítáme na svém hřišti Kaplici.

J. Hopfinger [-] - J. Luňáček [-] (46. T. Kovář [-] ) , P. Řezník [-] (64. K. Wagner [-] ) , V. Cais [-] , O. Šváb [-] , I. Horák [-] , F. Toušek [-] (62. T. Balica [-] ) , A. Srch [-] (83. M. Gramblička [-] ) , J. Rauscher [-] , J. Pravda [-] , D. Kováč [-]

T. Frýda [-] - J. Hrach [-] , D. Brož [-] , D. Doležal [-] (73. D. Petráň [-] ) , Š. Fábera [-] , D. Marcinko [-] , O. Šimek [-] , F. Duba [-] , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] , O. Vaněček [-]

ŽK: 53. V. Cais - 56. T. Frýda , 70. D. Brož .
Počet diváků: 52. Rozhodčí: PEČENKA Miroslav - DIMITROV Nikolaj, ŠVEC Hynek.