PEČENKA Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Semice - Dražice 2:0 (2:0) 16.03. 16:00 -
K.Újezd - Zl. Koruna 3:2 (2:1) 11.11. 10:00 -
Třebětice - Milevsko 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Milevsko - Třeboň 0:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Osek - Milevsko 2:4 (2:2) 14.10. 15:30 -
Prachatice - Čkyně 0:0 (0:0) 07.10. 10:15 -
Dražice - Semice 1:0 (1:0) 28.09. 16:30 -
Prachatice - Sousedovice 2:2 (0:1) 23.09. 10:15 -
Milevsko - Protivín 1:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Třebětice - Junior 5:1 (2:1) 02.09. 17:00 -
Kaplice - Zl. Koruna 0:1 (0:1) 25.08. 18:00 -
Protivín - Jankov 5:0 (3:0) 19.08. 15:00 -
Jistebnice - Lišov 12:1 (4:0) 16.06. 18:00 -
Protivín - Semice 0:2 (0:0) 10.06. 15:00 -
K.Újezd - Lhenice 1:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
T.Sviny - Junior 2:3 (1:1) 20.05. 17:00 -
Veselí - Jistebnice 3:4 (1:4) 13.05. 17:00 -
Protivín - Milevsko 4:1 (2:0) 03.05. 17:00 -
Olešník - Třeboň 2:0 (1:0) 29.04. 17:00 -
Olešník - Dražice 6:1 (3:0) 01.04. 16:30 -
Jankov - Protivín 0:1 (0:1) 19.03. 15:00 -
Lhenice - K.Újezd 2:1 (0:1) 05.11. 10:30 -
Protivín - Hluboká 2:2 (2:1) 22.10. 15:00 -
Osek - J. Hradec 0:5 (0:1) 15.10. 10:15 -
Jistebnice - Bernartice 1:1 (1:1) 01.10. 12:30 -
Prachatice - Osek 2:2 (1:2) 17.09. 16:30 -
Čt.Dvory - Třebětice 1:2 (1:1) 10.09. 10:15 -
Lhenice - Mirovice 0:4 (0:2) 03.09. 13:30 -
Prachatice - Protivín 2:3 (1:3) 11.06. 17:00 -
N.Včelnice - Kovářov 3:1 (1:1) 04.06. 15:00 -
Dačice - Kovářov 6:2 (3:2) 21.05. 17:00 -
Kovářov - Bernartice 4:5 (3:2) 14.05. 10:00 -
Ševětín - Čt.Dvory 1:4 (1:2) 30.04. 17:00 -
Velešín - Netolice 3:2 (1:1) 17.04. 17:00 -
N.Včelnice - Veselí 2:1 (1:1) 02.04. 15:00 -
Roudné - N.Ves 11:0 (3:0) 27.03. 11:30 -
Velešín - Vodňany 0:3 (0:1) 24.10. 14:00 -
Semice - Strunkovice 4:0 (3:0) 09.10. 12:00 -
Roudné - Planá u ČB 3:1 (1:1) 25.09. 13:00 -
Čt.Dvory - Ševětín 2:0 (0:0) 18.09. 10:15 -
Prachatice B - Čkyně 2:1 (1:1) 04.09. 13:30 -
Dačice - Met. Tábor 3:4 (2:0) 21.08. 17:00 -
Lišov - Ševětín 5:3 (1:0) 15.08. 17:00 -
Vodňany - Vimperk 0:1 (0:0) 03.10. 16:00 -
Chýnov - Hluboká 0:2 (0:1) 13.09. 17:00 -
Nemanice - Ševětín 5:2 (3:1) 12.09. 17:00 -
Netolice - Vodňany 2:5 (1:3) 29.08. 13:30 -
Čt.Dvory - N.Ves 1:1 (0:1) 02.11. 10:15 -
Husinec - Stachy 0:3 (0:0) 20.10. 10:30 -
Prachatice - Olešnice 1:0 (1:0) 19.10. 15:30