1.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

Planá ztratila výhru chvíli před koncem

43

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Sousedovice pro nás byly velkou neznámou. Znali jsme výborné výsledky z přípravy, kdy doslova válcovaly týmy z KP. Do utkání jsme vstoupili s tím, že chceme odehrát utkání bez obdržené branky a že nějaký gól zcela jistě vstřelíme. V přípravě jsme byli vcelku potentní, akorát jsme hodně inkasovali. V první půli jsme byli dle mého lepším týmem a zaslouženě vedli 1:0, soupeř neměl prakticky výraznější šanci. Druhá půle patřila spíše hostům, kteří měli lepší držení balónu, ale kromě jednoho brejku nás extra nijak neohrozili. No a tak jsme soupeři sami darovali minutu před koncem vyrovnávací gól. Kdy jsme udělali školácké chyby a soupeře tak nechali vyrovnat. Strašně hloupá ztráta dvou bodů v 90. minutě. V neděli máme Strunkovice a tam nás nečeká nic lehkého. Z hráčů v poli extra nikdo nevyčníval, nás dvakrát podržel v bráně Kuba Hotový a tak je náš muž zápasu. Jsme rádi, že ho máme!

FC Znakon Sousedovice
Jan Hrach (kapitán): K prvnímu zápasu jsme odjeli do Plané. Do zápasu jsme vstoupili s tím, že budeme hrát dobře pozičně, což se nám dařilo a soupeře jsme do žádné 100% šance nepustili. Branku jsme obdrželi po naší chybě v rozehrávce. Druhý poločas jsme začali dobře a měli míč více na kopačkách. Vytvořili jsme si tlak na soupeře a vyrovnali v 89. minutě.