2.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2015-2016

--

Tentokrát Zavidov stoprocentní

11. M. Zuda , 21. K. Loula , 64. M. Zuda - 82. J. Vávra
0

Ve druhém kole rakovnické II. třídy přivítala zavidovská rezerva na svém hřišti celek SK Senomaty. Utkání se hrálo v nedělním poledni za velmi příznivého počasí. Zápasu, který řídila rozhodcovská trojice Tichý, Sedláček, Kučera přihlíželo přibližně 50 diváků.

Souboj mezi mužstvy začal mírným tlakem domácích, kde všechny akce byly zmařeny před vápnem Senomat. Ve 12. minutě se ale Zavidov dokázal probojovat před branku hostů a zúročil svoji aktivní hru první brankou – 1:0. Posila z ,,A”  týmu Geier našel kolmicí mezi beky nabíhajícího Zudu, pro kterého už nebyl problém uklidit míč podél brankáře Kučaby. Tlak domácího týmu neustal a ve 20. minutě Geier vyslal další skvělou ulici na Loulu, ten se dokázal vyhnout ofsajdové pasti, řítil se sám na Kučabu, kterému předvedl parádní kličku a zakončil do prázdné branky – 2:0. Do odpískání prvního poločasu se zápasilo mezi vápny. Přesto měli domácí ještě několik šancí, které skvělými zákroky hasil brankář Kučaba. Hosté dokázali pohrozit ze standartních situací, ty však končily mimo branku.

Druhá půle přinesla změnu. Mírný tlak převládal naopak ze strany hostů, avšak byli to domácí, kteří udeřili na druhé straně brankou, výborně hrajícího Zudy. Hra se opět přelévala od vápkna k vápnu. Za zmínku stojí pouze individuální akce Čecha, jehož střela skončila těsně vedle tyče. K závěru se zápas začal přiostřovat. Hostům nebyl uznán gól, poté co rozhodčí neponechal hostům výhodu i přesto, že se senomatský útočník Mácha řítil sám na brankáře. V 85. hosté dokázali snížit stav utkání, a to díky nepřesné rozehrávce stopera Šmída. Míče se tak zmocnil senomatský Vávra a křižnou střelou stanovil konečný výsledek – 3:1.

FC 05 Zavidov B
Plicner Jiří: Musím podotknout zlepšení hráčů oproti předchozímu zápasu a uznat, že výhra byla zasloužená.

A. Kraus [-] - T. Pichner [-] , Z. Šmíd [-] , L. Plicner [-] - P. Čech ml. [-] , M. Skoupý [-] , M. Zuda [-] , V. Geier [-] (69. R. Štiller [-] ) , J. Bureš [-] (55. J. Hlušička [-] ) - P. Čech [-] , K. Loula [-] (60. J. Kraus [-] )