26.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sedlice doma porazily Chelčice

18

Souboj o druhé místo stále pokračuje a jeho současný držitel ze Sedlic o něj v sobotu zabojoval proti Chelčicím.

Závěr rozhodl

Zápas bys sice v režii domácích, ale Sedlice se trápily v zakončení a to zejména v první půli. Vysvobození přišlo až ve 42. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Vaněk. Hosté sice před hodinou hry vyrovnali zásluhou Buzhdyhana, ale závěr byl ve znamení domácích, kteří udeřili v posledních minutách. Nejprve se v 82. minutě prosadil Mikeš a útočník domácích vítězství stvrdil svojí druhou brankou za další tři minuty. Chelčice tak i přes pevnou obranu a velké štěstí nakonec podlehly Sedlicím 1-3.

FK Chelčice
Jaroslav Křenek - kapitán: V zápase ve kterém jsme inkasovali z rohu a následně ve druhé půli po naší akci vyrovnali jsme hodně domácích šancí přežili. Bohužel ale v závěru jsme dostali druhou branku z jedné z těch méně nebezpečných šancí a závěr si domácí pohlídali.