24.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Husinec vybojoval v Chelčicích bod

21

Poslední kola patří chvost tabulky 1.B třídy skupiny B hlineckému Slavoji, který chtěl za záchrannou misí vykročit v Chelčicích.

Body se dělily

Domácí nechytli začátek utkání a hosté dokázali hrozit z brejkových situací, které mířili z počátku buď do brankáře, nebo mimo tři tyče. Když už to vypadalo na bezbrankový poločas, tak Husinci přece jen jeden brejk vyšel. Ve 40. minutě utekl všem domácím hráčům Cais, který tak poslal Slavoj do vedení.

Druhý poločas ale přinesl úplně jiný obrázek hry a domácí začali konečně hrát. V 68. minutě navíc vyrovnal Buzhdyhan a Chelčice sahaly po třech bodech. Tížená vedoucí branka ale nepřišla a Husinec tak vybojoval bod za remízu 1-1.

FK Chelčice
Jaroslav Křenek - kapitán: První poločas jsme prospali a hosté zaslouženě z jednoho ze svých brejků vedli. Druhý poločas jsme se zvedli, vyrovnali jsme, ale chyběla nám ta další tížená branka. Remíza je ztráta, ale za první poločas máme aspoň ten bod.