23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sedlice vyloupily Cehnice

25

Po zaváhání Vacova se v neděli mohly dostat na druhé místo Sedlice, které zavítaly do Cehnic.

Jednoznačná partie

Zápas měl od prvních minut jasného krále a tím byli hosté, kteří už od 3. minutě po brance Mikeše vedli 1-0. Na branku Mikeše dokázal do dvaceti minut hry navázat nejprve Brynda a následně z penalty brankář Vančát. Poté se konečně dostali do hry i domácí, kteří sice snížili po úniku Šebesty na 1-3, ale za šest minut vrátil vedení o tři branky Sedlici Dumský a poločas hrůzy pro domácí dokonal pátou brankou Panuška.

Druhý poločas se spíš už dohrával. Domácí snížili po třech minutách na 2-5, když Vančáta překonal Miklas. Posledí branku ale přidal za dalších deset minut Dumský a bylo hotovo. Seldice poskočila po vítězství 6-2 na druhé místo, naopak Cehnice padly na druhé místo spodku tabulky.