23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Hoštice zremizovaly duel ve Volyni

25

Volyňský Slavoj v posledních týdnech bojoval s nestabilními výkony a zápas proti Střelským Hošticím se jevil jako dobrý duel pro opětovné nastartování stroje.

nakonec po bodu

Volyně do zápasu vstoupila lépe než hosté a kombinační hra domácích hrála pré. Navíc těsně před půl hodinou hry se kombinační hra dostala až k Čužnovi, který svojí ranou propálil brankáře Petržílka. Domácí poté mohli své vedení zvýšit, ale chybělo štěstí v zakončení. Ve druhém poločase navíc dokázali hosté srovnat, když Mráze překonal v 58. minutě Braťka. Zajímavý duel plný šancí tak nakonec skončil 1-1 a body si týmy rozdělily.

SK Slavoj Volyně
Jiří Raba - vedoucí mužstva: V zápase jsme byli lepším týmem a po pěkné kombinaci, po které nechytatelně střílel Čužna, jsme i vedli. Bohužel jsme dostali smolnou branku a body se nakonec dělily.

T. Mráz [-] - P. Hájek [-] , D. Pikolon [-] (69. R. Prihara [-] ) , J. Čužna [-] (79. M. Kofroň [-] ) , J. Chvosta [-] , A. Mack [-] , K. Hájek [-] (89. B. Šitner [-] ) , M. Chvosta [-] , M. Vávra [-] , V. Janoušek [-] (75. P. Rojík [-] ) , J. Kubeš [-]