18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sedlice v dohrávce porazily Hoštice

25

Po nedělním utkání ve Vlachově Březí čekal na Sedlice duel domácí, tentokrát proti Střelským Hošticím.

Tři body pro domácí

Stejně jako ve Březí, i v pondělí chytli domácí začátek a po dvaceti minutách vedli zásluhou Balouška 2-0. Hosté sice snížili ve 33. minutě, když snížil Janoch, ale to bylo vše. Domácí poté ve druhém poločase nejprve v 51. minutě využil svoji šanci nikým nehlídaný Houzar a poslední hřebíček do rakve přidal deset minut před koncem Panuška. Sedlice tak zvítězily nad Střleskými Hošticemi 4-1. Nutno ale dodat, že Hoštice trápí marodka a lepená sestava nehrála vůbec špatně.

TJ Sokol Střelské Hoštice
Michal Kokrda - kapitán: Po nedělním maratonu v Praze sem šel do brány. Sestavu jsme lepili jak se dalo. Domácí byli kombinačně lepší, avšak góly jsme jim darovali svým nedůrazem a nepozorností. Toť vše.