Radim Dvorný

2026-2027

TJ Liaz Vehlovice

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Liaz Vehlovice
2014-2015 FK Pšovka Mělník

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Mělník | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Vehlovice - Lužec B 5:0 (2:0) 90 2 0 0 ano
13.09. 17:00 Kostelec B - Vehlovice 3:2 (1:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. B 10 693 (ø 69,30) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 18 1435 (ø 79,72) 5 (ø 0,27) 8 (ø 0,44) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 1 68 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 5 387 (ø 77,40) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 19 1382 (ø 72,73) 9 (ø 0,47) 5 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 4 279 (ø 69,75) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 26 1799 (ø 69,19) 12 (ø 0,46) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 2 157 (ø 78,50) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 6 399 (ø 66,50) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 2 83 (ø 41,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 15 1105 (ø 73,66) 8 (ø 0,53) 5 (ø 0,33) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 3 202 (ø 67,33) 3 (ø 1,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 23 1839 (ø 79,95) 7 (ø 0,30) 6 (ø 0,26) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 4 252 (ø 63,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 25 2037 (ø 81,48) 13 (ø 0,52) 11 (ø 0,44) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Pohár 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 12 933 (ø 77,75) 10 (ø 0,83) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 22 1685 (ø 76,59) 7 (ø 0,31) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 13 1073 (ø 82,53) 15 (ø 1,15) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 13 796 (ø 61,23) 6 (ø 0,46) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 23 2024 (ø 88,00) 8 (ø 0,34) 8 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. B 5 71 (ø 14,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)