--

Předposlední Tochovice dlouho trápily Krumlov, ten ale nakonec zvítězil

16. V. Novák , 26. M. Strapek , 85. L. Vávra , 93. D. Tůma - 12. P. Sirotek , 73. P. Sirotek (p.) , 80. J. Vlček
16

Poměrně překvapivý průběh mělo utkání mezi Českým Krumlovem a Tochovicemi. Hosté, ač považováni za velkého outsidera, se soupeře ani v nejmenším nezalekli. Dlouho domácí tým trápili, a celý zápas tak měl náboj až do samotného konce.

Tři branky do poločasu

A byli to právě hosté, kteří se mohli poprvé zaradovat. Petr Sirotek otevřel skóre, a v tu chvíli bylo jasné, že to bude nelítostný souboj.

O vyrovnání se postaral Václav Novák. V šestnácté minutě tak vrátil domácím klid. O deset minut později se již domácí dostali do vedení- prosadil se Michal Strapek. V poločase tak platil stav příznivější pro domácí- 2:1

Druhá půle bez vítěze

Od počátku druhého poločasu se hrálo o poznání opatrněji. Této pomyslné opatrnosti dal sbohem až tochovický Petr Sirotek. Druhá trefa v utkání vyrovnala celý jeho průběh. V osmdesáté minutě se pak trefil Jiří Vlček, a Tochovice šly deset minut před koncem do vedení.

Rozhodly relativně rychlé branky. V 85. minutě Ladislav Vávra vyrovnal, a o finální branku pro domácí mužstvo se postaral Dominik Tůma. Díky tomuto zásahu berou domácí vydřené tři body, které Krumlov dostaly na čtvrtou pozici.

Tochovice, ač aktuálně na 15. místě předváděly velmi urputný boj.