22.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Pacov inkasoval od Rážka čtyři góly

10

Poslední kolo do Čejova dorazila rezerva Pacova. Hosté po minulé výhře v tomto kole neuspěli. Za domácí rozjel palbu Dominik Rážek, který rozvlnil pacovskou síť čtyřikrát. Sokol se v této sezóně umístil na čtvrté příčce s dvaceti osmi body, Slavoj skončil na devátém místě s osmnácti body.

Čejovský kanonýr otevřel skóre v deváté minutě

Domácí vedli hned v 9. minutě. První vážnější akci proměnil Rážek. V následujících minutách to byl však Pacov, který měl mírnou převahu ve hře. Nedokázal se však propracovat k ohrožení soupeřovi svatyně, jejich kombinace končily před soupeřovým vápnem. Těsně před koncem prvního dějství zvýšil stav na 2:0 opět domácí Rážek.

Slavoj se k sokolské brance nedostal

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Hosté se snažili kombinovat a držet balón, což se jim i celkem dařilo, ale k ohrožení branky se prakticky nedostávali. Naopak Rážek ještě 2x udeřil a stanovil tak konečné skóre 4:0. (částečně upraveno z slavojpacov.cz)

TJ Sokol Čejov
R. Matějka [-] - D. Rážek [-] , J. Rohovec [-] (60. P. Doubek [-] ) , A. Romaniuk [-] (65. O. Kulík [-] ) , L. Tecl [-] , L. Moravec [-] , O. Beneš [-] , J. Žáček [-] , M. Kaman [-] (75. A. Apiján [-] ) , J. Hložek [-] , T. Doležal [-]

TJ Slavoj Pacov B
M. Kubů [-] - J. Přibyl [-] , J. Poduška [-] , T. Mauer [-] (75. P. Gavrecký [-] ) , O. Bártů [-] , L. Strnad [-] (65. P. Petrů [-] ) , L. Šlechta [-] , I. Matijko [-] , L. Šlechta [-] , P. Plášil [-] , A. Tenkl [-]

Počet diváků: 57. Rozhodčí: KOSTKA Milan - MARŠÍK Jaroslav (N), MLÁDEK Ladislav (N).