20.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

Penalta již v osmé minutě

14

Pacov dorazil do Ústrašína, kde se utkal o důležité tři body.

Klíčové tři body pro hosty

Do utkání vlétli pacovští, pro které nadějný zápas s Řečicí skončil prohrou. Posilněni dvěma hráči z A-týmu si v prvním dějství vytvořili převahu. Již v 8. minutě se do úniku dostal Flígr, který byl domácím gólmanem Rohovcem faulován. Pokutový kop nařízený rozhodčím proměnil kapitán Pučálek. O dvacet minut později pálil úspěšně z vápna Jaroslav Pražák. Na 3:0 pro Pacov stanovil před koncem prvního poločasu Bártů. S domácími výpady si hostující defenzíva s brankářem Kubů dokázali hravě poradit. Druhé dějství vyšlo lépe Ústrašínu. Začal se dostávat více do hry, ale pacovskou síť neohrozil. Poslední branku hostujícího celku po závaru do odkryté branky vstřelil Přibyl. Pacov bere tři body.

(částečně upraveno ze zdroje: slavojpacov.cz)

TJ FC Ústrašín
D. Rohovec [-] - V. Šmíd [-] (76. O. Hisem [-] ) , T. Jírů [-] (76. P. Seknička [-] ) , D. Masher [-] , J. Kubík [-] (46. A. Baziuk [-] ) , R. Popelka [-] , M. Šoula [-] , I. Fliak [-] , P. Nápravník [-] , D. Vyhnálek [-] , D. Starý [-]

TJ Slavoj Pacov B
M. Kubů [-] - M. Pučálek [-] , J. Přibyl [-] (61. J. Rathouský [-] ) , R. Flígr [-] , O. Bártů [-] , J. Pražák [-] , L. Šlechta [-] (71. A. Tenkl [-] ) , I. Matijko [-] , P. Plášil [-] (61. T. Lhotský [-] ) , L. Šlechta [-] , J. Pražák [-] (71. L. Strnad [-] )

ŽK: 9. D. Rohovec .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: SOUČEK Libor - VRÁTNÝ Josef (N), MLÁDEK Ladislav (N).