17.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

Pacov dostal devět gólů

8. T. Marek , 12. P. Huňáček , 13. J. Moravec , 15. P. Huňáček , 51. M. Fejt , 67. J. Hnát , 75. T. Marek , 82. J. Hnát , 90. M. Fejt
13

Do utkání, které přijel hostující Pacov jen odehrát vstoupili domácí dobře a již v 15. minutě čtyřmi góly prakticky rozhodli zápas. Utkání se již jenom dohrávalo a domácí dalších tucet šancí zahodili.

Neuvěřitelná výhra Speřic

Úvodní branku vstřelil v 8. minutě Marek. Čtyři minuty poté pálil Huňáček a následně J. Moravec. Poslední gól úvodních patnácti minut a zároveň prvního dějství proměnil opět Huňáček. Domácí tak prakticky rozhodli zápas, hostům nedovolili střílet. Do poločasu již ke zvýšení skóre nedošlo. Kanonádu druhé půle odstartoval Fejt. Šestou branku domácích vstřelil Hnát. Patnáct minut před koncem se podruhé prosadil Marek. V 82. minutě si na konto připsal druhý gól záložník Hnát. Závěrečnou, devátou branku utkání trefil Fejt. Přesto, že utkání skončilo 9:0, měla rezerva Speřic ještě mnoho šancí, které ovšem neproměnila. Pacov tak odešel ze hřiště bez gólů a bez bodů.

TJ Dálnice Speřice B
Jiří Menšík (trenér TJ Dálnice Speřice B): Jednalo se o utkání na jednu branku, kdy Pacov bohužel nekladl v podstatě žádný odpor. Všichni hráči si zahráli a Patrik Huňáček po půlroční pauze prokázal, že svůj tah na branku a čich na góly neztratil. Utkání proběhlo naprosto v klidu a jednoznačný výsledek je toho důkazem. (zdroj: sperice.cz)

P. Maďar [-] - V. Zach [-] - P. Jiřík [-] , P. Nápravník [-] , L. Svoboda [-] (70. J. Menšík [-] ) , J. Moravec [-] (45. J. Hnát [-] ) , M. Fejt [-] , J. Merunka [-] - M. Pohan [-] (45. D. Moravec [-] ) - T. Marek [-] , P. Huňáček [-] (45. J. Holenda [-] )

TJ Slavoj Pacov B
J. Švec [-] - D. Přibyl [-] (45. E. Mareš [-] ) - P. Plášil [-] , J. Poduška [-] , M. Mička [-] , J. Rathouský [-] (60. L. Šlechta [-] ) , J. Přibyl [-] (60. L. Mládek [-] ) , Z. Rybčák [-] , M. Bezemek [-] (60. T. Lhotský [-] ) , L. Šlechta [-] , R. Flígr [-] (12. I. Matijko [-] )

Počet diváků: 55. Rozhodčí: CVEKL Jan - MORAVEC Josef (N), PRAVEČEK Jaroslav (N).