11.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Domácí triumf! Tuchoraz - Jestřabí Lhota 3:0

12

Nedělní odpoledne přineslo v Tuchorazi souboj dvou týmů, které chtějí hrát fotbal. Bodově nezažily zrovna povedený vstup do soutěže, ale zvedají se, což se potvrdilo i v tomto zápase. Jak se utkání vyvíjelo?

Těsně

Bylo to vyrovnané. Oba týmy se snažili hrát fotbal, chtít vyhrát a bojovat jeden za druhého. O chlup úspěšnější ale byli v téhle disciplíně hráči Tuchorazi.

Prvním zápisem do statistik byla žlutá karta pro domácího Klimenta. Jmenovec útočníka prvoligové Viktorie obdržel v 18. minutě od rozhodčího Löweho žluté napomenutí.

První gólovou radost zažili domácí fanoušci až na konci poločasu.

5 minut před koncem první půle se přesně trefil domácí Vostrovský a rozjásal zhruba 70 fanoušků okolo hřiště. 1:0

Tímto, pro domácí zrádným výsledkem, první poločas skončil. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Za 3 body

Oba trenéři reagovali na dění zápasu střídáním.

Domácího Doležela nahradil Vopařil, zatímco místo hostujícího Trojana vyběhl na hřiště střelec Pavlov.

Vstup to druhého dějství vyšel lépe hostující skvadře. Technická kvalita především v soubojích jeden na jednoho byla zřetelná. Hosté z Jestřabí Lhoty se pomalu ale jistě začali natahovat po vyrovnání.

Avšak přišel tvrdý úder.

V 51. minutě se trefil domácí Šafář. 2:0

Hosté se i nadále snažili vstřelit branku, nicméně pozorná domácí obrana v čele s brankářem Matouškem byla proti.

Postupem času hosté vyklidili pole a domácí přebírali zápas zpět do otěží.

Odměnou jim byl třetí gól. Vostrovský v 58. minutě podruhé zamířil přesně a poslal svůj tým do trháku. 3:0

Krom žlutých karet se již nic podstatného nestalo a zápas tak skončil jasným vítězstvím domácího týmu.

FC Tuchoraz
Hráč Martin Beran: Dnes jsme na domácím hřišti přivítali hráče z Jestřábí Lhoty. Po minulém kole bylo potřeba zvednout vše, co se dá a získat důležité tři body. Před utkáním jsme si řekli, že musíme být aktivní, chtít vyhrát a pracovat jeden za druhého. To se nám dařilo a herní projev byl o dost lepší, což bylo pozitivní. Soupeř byl kvalitní a v některých pasážích zápasu přebíral kontrolu nad balonem, neboť měl dobrý první dotek a techniku jeden na jednoho, což nás stálo dost energie, ale kluci si s tím dobře poradili a velmi dobře se zastupovali, především před vlastním velkým vápnem. První poločas skončil 1:0, což bylo příjemné, ale dost nebezpečné. V rámci druhého poločasu jsme soupeři dali více prostoru, což občas “smrdělo” gólem, ale vždy jsme si s tím poradili a zároveň se nám podařilo dát dvě branky, což uklidnilo naše borce, kteří si nenechali sebrat domácí vítězství a potěšili tak naše fanoušky. Zápas lze hodnotit pozitivně, ale stále se v průběhu zápasu objevují pasáže, které je potřeba zlepšit. Věříme, že v dalším zápase navážeme na dobrý výkon a získáme další důležité body.