7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

Žák dává hattrick, výhru ale získává Chotíkov

19. J. Huml , 41. M. Ichnatoyla , 60. L. Kaprál , 84. P. Kolesa - 31. S. Žák , 45. S. Žák (p.) , 51. S. Žák (p.)
8

V prvním poločasu remíza, ale i přes Žákův zdařený hattrick zajistil výhru Chotíkov o jeden bod, s výsledkem 4:3.

Poločas končí remízou s rovnou dvěma góly od Žáka

Zápas se udál na domácí půdě Chotíkova, hra započala velmi aktivně. V 19. minutě zaskočil domácí Huml brankáře střelou z větší dálky, čímž vybojoval první bod pro Chotíkov. Další branka následovala ve 31. minutě, tentokrát pro hosty pomocí hlavičky zásluhou Žáka, který si celou hru vedl velmi dobře. Třetí gól prvního poločasu získal domácí Ichnatoyla během 41. minuty, díky penaltě ale hosté rychle zareagovali dalším gólem od Žáka ve 45. minutě. Do kabin se tedy odcházelo s remízou 2:2.

Žákův třetí gól hned zezačátku poločasu, domácí ale otáčí skóre

Hráči nastoupili do druhého poločasu se skórem 2:2, to se ale rychle změnilo když v 51. minutě Žák úspěšně zužitkoval penaltu a trefil svůj třetí gól. Domácí rychle odpověděli svou předposlední střelou trefenou od tyče do branky v 60. minutě, zásluhou Kaprála. Vypadalo to, že bude hra ukončena remízou, ale díky větší chuti a aktivitě domácí získali osudový bod který zajistil jejich výhru V 84. minutě. Odvezli si domů výhru se skórem 4:3.

TJ Sokol Plzeň - Letná
Stanislav Žák: "První poločas jsme byli aktivnějším týmem. Druhý poločas jsme začali dobře a po penaltě vedli 3:2, ale to bylo z naší strany vše. Remíza by zápasu slušela více, ale bohužel odjíždíme bez bodu."