4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

Plzenec deklasoval Chotíkov

12. V. Brejcha (p.) , 18. P. Brejcha , 26. P. Menšík (p.) , 32. P. Menšík , 38. P. Brejcha , 44. J. Kastl (vl.) , 45. P. Brejcha , 47. J. Vyskočil , 69. J. Vlček , 72. J. Sedlák , 78. P. Brejcha - 21. F. Vraštil , 24. M. Hauer
8

Starý Plzenec zatím prochází soutěží bez většíh problémů. Naposledy se o tom přesvědčil Chotíkov.

Domácí vlétli do prvního poločasu jako uragán

Fotbalisté Plzenece mají zatím fantastickou formu především v poslední třetině hřiště. Potvrdili to i v utkání s Chotíkovem, kterému už v prvním poločase nasázeli hned sedm branek. Postupně se trefili  Pavel Brejcha, Menšík, Vladimír Brejcha a vlastní branku si vstřelil Jan Kastl. Domácí tak odcházeli do kabin se velkým náskokem a o zápase tak bylo rozhodnuto.

Druhý poločas formalitou

Druhý poločas už se jen dohrával, oba celky už věděli jak zápas dopadne, a podle toho to také vypadalo. Domácí přidali ještě čtyři branky a skóre se tak zastavilo na číslovce 11. \hosté zapsali dva čestné zásahy z kopaček Vraštila a Hauera. Starý Plzenec tak stále pokračuje ve své krasojízdě.

FC Chotíkov 1932 B
Jiří Pechler: Zápas jsme absolutně nezvládli. Od začátku do nás domácí šli. Po dvou zbytečných chybách jsme rázem prohrávali 2:0. Poté se nám povedlo srovnat na 2:2 od této chvíle už jsme nic nepředvedli. Nevyšlo nám absolutně nic. Ani s těžkým terénem jsme si neporadili. Doufám že v neděli zabereme a konečně vyhrajeme