Pavel Brejcha
2026-2027
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 8.5 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Starý Plzenec |
| 2020-2021 | TJ Seč |
| 2015-2016 | SK Starý Plzenec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 9 (ø 1,00) | 8 (ø 0,88) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | Nepomuk B - St. Plzenec | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Sp. Poříčí - St. Plzenec | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.08. 17:30 | St. Plzenec - Blovice | 1:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Přeštice B - St. Plzenec | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | St. Plzenec - Losiná | 3:1 (2:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Žákava - St. Plzenec | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | St. Plzenec - Hradešice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:30 | Chudenice - St. Plzenec | 5:7 (3:3) | 90 | 4 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | St. Plzenec - Černice | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:30 | Vochov - St. Plzenec B | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Zruč B - St. Plzenec B | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 6 (ø 1,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 17 | 1502 (ø 88,35) | 9 (ø 0,52) | 8 (ø 0,47) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 14 | 1058 (ø 75,57) | 8 (ø 0,57) | 10 (ø 0,71) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2223 (ø 85,50) | 13 (ø 0,50) | 18 (ø 0,69) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 12 | 977 (ø 81,41) | 9 (ø 0,75) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 2092 (ø 87,16) | 9 (ø 0,37) | 15 (ø 0,62) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 25 | 2237 (ø 89,48) | 31 (ø 1,24) | 11 (ø 0,44) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 13 (ø 2,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 26 | 2226 (ø 85,61) | 14 (ø 0,53) | 18 (ø 0,69) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 6 (ø 0,85) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 16 | 1438 (ø 89,87) | 4 (ø 0,25) | 9 (ø 0,56) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 29 | 2597 (ø 89,55) | 12 (ø 0,41) | 18 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 6 (ø 0,66) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 13 | 1061 (ø 81,61) | 5 (ø 0,38) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 9 | 779 (ø 86,55) | 4 (ø 0,44) | 7 (ø 0,77) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 13 | 1064 (ø 81,84) | 10 (ø 0,76) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 16 | 1349 (ø 84,31) | 6 (ø 0,37) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 23 | 1994 (ø 86,69) | 15 (ø 0,65) | 9 (ø 0,39) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 16 | 1234 (ø 77,12) | 23 (ø 1,43) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




